2733
2739
عنوان

شک‌دارممم

229 بازدید | 21 پست

سلام دوستان

چندروز پیش داشتم وسایل نامزدمومرتب میکردم

تو وسایلش ی بسته کاندوم دیدم

وقتی دیدمش اولش نمیدونستم این چیه 

چونکه اولین بارم بود میدیدم

بعد فمیدم بلههه کاندومن‌اینا

ازاون روز ب بعد شک‌دارم بهش 

ک چرا اونا توکشابش بودن

یه فکر اساسی بکن برا این این نامزدیت چون صد درصد با کسی یا کسایی رابطه جنسی داره از همین الان ب فکر اعصاب و آرامش خودت باش و جدا شو که مثه امثال منه بدبخت فردا روزی نیای تاپیک بزنی شوهرم بهم خیانت کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه فکر اساسی بکن برا این این نامزدیت چون صد درصد با کسی یا کسایی رابطه جنسی داره از همین الان ب فکر ...

من اولش نمیدونستم چین

و نمیدونم تو هربستش چقد داخلشه

ولی ی بهونه جورمیکنم میرم خونشون

میرم سراغشون

بعد میشمارمشون اگ ۱۲تا بودداخلش ک استفادهنکرده

ولی اگ کم بود صد در صد پای ی نفر درمیون

2740
من اولش نمیدونستم چین و نمیدونم تو هربستش چقد داخلشه ولی ی بهونه جورمیکنم میرم خونشون میرم سراغشو ...

ببین تو به تعدادش کاری نداشته باش اول اینو بگو اصلا باهم رابطه جنسی دارید یا نه؟ یا بهش قول دادی که داشته باشید این تازگیا؟ اگه نه که پس شکت درسته، اصلا دلیلش چی بوده که کاندوم خریده ؟ اینارو میگم چون دلم برات میسوزه خودم با ی مرد هول ازدواج کردم ک روزگارم باهاش سیاه شد

تا چ حدی؟؟؟ آقا من دقیقا نمیدونم  ک‌تو عقد چیکارمیکنن زن و شوهر

عزیزم عقد ینی محرمید ب هم دیگه و میتونید هرکاری میخاید انجام بدید 

21سالته بنظرم باید بدونی این چیزارو ینی شما حتی معاشقه هم ندارید? 

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2706