2737
2734

سلام دوستان من بادوران عقد ۸ساله ازدواج کردم و ۸ماه عقد بودیم و بعد عروسی کردیم ... اوایل جلوگیری داشتیم ولی بعدش دیگه میخواستم اقدام کنیم برای بچه و متاسفانه همسرم رضایت نمی‌داد و می‌گفت فعلا بچه زوده و هرسال وعده ی سال بعد مثل تمام زن و شوهرها اختلافاتی داشتیم ....شرایطی شد که دیگه هردوطرف از خانواده ی هم بریدیم و رفت وآمد نداریم....شوهرم منو مسافرت نمی‌بره یا خیلی دیر به دیر تازگی ها بدتر شده هیج جانمیبره اجازه نمیده بچه دار شیم من دیگه نمیتونم تحمل کنم واقعا بچه میخام سنم رفته بالا ۳۲ ساله میشم همین چند وقته و همسرم ۳۸ ... ولی بازم همچنان با وجود تموم راهنمایی هایی که از دوست وآشنا و همکاراش کردن و ادعای دوس داشتنش و اینکه بهش گفتم بدون بچه نمیتونم دیگه... بهش بازم حرف خودشو میزنه امشب دوباره سر این موضوع عصبانی شدم و دعوا کردیم و گفتم طلاق میخام  میگه توافقی نخوای باید خودت بری درخواست مهریه بدی و ازین حرفا بعدم گفت میخام از دس دیوونه ای مثل تو راحت شم

...بنظرتون چیکار کنم ؟باید مهریه مو بزارم اجرا؟ میدونم که کلی نقشه میکشه برام سر این قضیه تازه کارمنده و فقط یه حقوق بخور نمیر بیشتر نداره خونه و هیچی نداریم گه ازش بخوام بگیرم...دوسش داشت ولی دیگ واقعا هسته شدم ....له کرده غرور و احساس مو

ناراحتی من اصلا براش مهم نیس    

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام...آیه ی شر یره بدجور جبران می کند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم شاید یه روزی راضی شد

دایی منم بعد ده سال که نمی‌خواست و تهدید خانواده زنش ولجبازی ودعوا و... الان پسرش دنیا اومده وباهم اوکی شدن

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
خب از این عتیقه که دوست نداره بچه میخوای چیکار؟🫥

واقعا دلم بچه میخاد ...پس برای چی ازدواج کردم؟من همیشه عاشق بچه ها بودم و یوی از دلایلی که ازدواج کردم تجربه ی حس مادری بوده که اون ازم گرفته....خیلی برام سخته....تا الان تحمل کردم به امید اینکه تغییری ایجاد شه ولی انگار هیچ فایده ای نداره چیکار کنم ؟

ناراحت شدم

درخواست مهریه میتونید بکنید ولی نتیجه نهایی خیلی طول میکشه.با توجه به اینکه میگید اذیت میکنه شاید 2 سال طول بکشه. 

اگر این مدت قصد ازدواج مجدد داشته باشید چون بچه دوست دارید. شرایط به سمتی میره که برای اینکه راضی بشه به جدایی، سر مهریه خیلی کوتاه بیاید و حقتون ضایع بشه

2740
نمیدونم شاید یه روزی راضی شد دایی منم بعد ده سال که نمی‌خواست و تهدید خانواده زنش ولجبازی ودعوا و.. ...

خب واقعا ارزشش رو داره که بمونم تا یه روزی....شاید بچه بخواد؟ پس حق من چی میشه این وسط اون داره با خودخواهی حرف خودشو به کرسی میشونه

مهریه دین ممتازه و در صورت دادخواست طلاق از جانب زن باز هم بهش تعلق می‌گیره 

آفرین .میبینم که حقوق بلدی .ولی بیا از این دید نگاه کنیم . وقتی زن درخواست طلاق میده یعنی بریده و کم آورده . زنی که حق طلاق نداره تو این شرایط باید چیکار کنه تا شوهرش راضی بشه طلاقش بده ؟ آفرین قربونت باید مهریشو ببخشه . تو مو میبینی و من پیچش مو

می‌دونی چرا گفت توافقی نه؟ چون وقتی تو بری درخواست طلاق بدی مجبوری مهریتو ببخشی .از همچین مردی که به ...

کی گفته دوست عزیز؟!!!

مهریه دین ممتازه و در صورت دادخواست طلاق از طرف زن باز هم بهش تعلق می‌گیره.

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
مهریه اجرا بزاری سالی یه سکه باید بده بهت باید وکیل بگیری که بیست سی میلیون هم میگیره ولی کارت سریع ...

نه همش میگه هیچ مشکلی ندارم فقط نمیخام فعلا...هیچ تلاشی هم تو این چندساله برای بهبود نکرده نه مشاوره میره نه به حرف کسی گوش میده نه شرایط شغلی شو ارتقاء داده وضعیت مالی رو بهونه میکنه در حالی که همه بهش گفتن وضعیت تو و همسرت خیلی هم بد نیس ولی گوش نمیده فایده نداره....آره واقعا این کار دردسره وکیل خوب هم نمیشناسم 

خب واقعا ارزشش رو داره که بمونم تا یه روزی....شاید بچه بخواد؟ پس حق من چی میشه این وسط اون داره با خ ...

اگه یه سال بیخیال بشی بچسبی به خوشی ولذت های یک نفره بری کلاس مورد علاقت وسرگرم و خوشحال باشی اسم بچه هم نیاری  اونوقت میگه یعنی چی این انقد آزاد وراحته بذار یه بچه بندازم‌به جونش

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
می‌دونی چرا گفت توافقی نه؟ چون وقتی تو بری درخواست طلاق بدی مجبوری مهریتو ببخشی .از همچین مردی که به ...

آره عزیزم میدونم ، اکثر  مردها بحث مهریه که میشه میخان زن شون رو دور بزنن... اون هم استدلال خودشو داره  میگه من که ندارم یه حقوق ساده فقط دارم اونم بدم کافی نیست آخرش بازم و خودمم بیچاره میشم و ازین حرفا ... می دونم این چیزارو  ...شناخت کامل ازش دارم... ولی یا باید بچه بیارم یا جدا شم سنم رفته بالا حالم بده ازین وضعیت مریض  آخه اینطوری زندگی کردن فایده ای نداره...

2706