2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هرروز ازش کمک میخوام

انشاءالله به حاجتت برسی عزیزم،بدون خدایی که پسرتو آفریده،از تو بیشتر دلش میسوزه واز تو بیشتر پسر تو دوست داره،قدرتش هم بی نهایته،همه چیو بسپر بخدا

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان
ان شاالله به زودی سلامتی کاملش را بدست بیاره مشکلش چیه عزیزم

مشکل جسمی نداره ولی از نظر عقلی مشکل داره

پدرمو درآورده. خودشم بیشتر از همه زجر میکشه

خیلی بخاطرش زجر میکشیم. هم دلم براش میسوزه و نگران آینده شم . هم اینکه زندگی واسه خودمون نگذاشته خیلی اذیت میکنه. و هم از فضولی ها و نگاه دیگران دل شکسته ام

مشکل جسمی نداره ولی از نظر عقلی مشکل داره پدرمو درآورده. خودشم بیشتر از همه زجر میکشه خیلی بخاطرش ...

اتیسم هست و یا دیر آموز ؟

خیلی باید سعی کنی پیش کار درمانگر ببری 

اصلا نا امید نشی 

سعی کنی مهارت یادش بدی 

خیلی سخته واقعا خدا بهت توان بده 🥲❤️

2740
اتیسم هست و یا دیر آموز ؟ خیلی باید سعی کنی پیش کار درمانگر ببری  اصلا نا امید نشی  سعی ...

کاردرمانی چندساله دارم میبرم اصلا هیچ تغییری نکرده. حتی یکذره. خودشون هم میگن فایده نداره دیگه نگارش. 

مشکل جسمی نداره ولی از نظر عقلی مشکل داره پدرمو درآورده. خودشم بیشتر از همه زجر میکشه خیلی بخاطرش ...

انشالله  ب حق ۵ تن 

ب حق ۱۴ معصوم  شفا پیدا کنه 

برای شفاعت منم دعا کن

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻

برات ۱۰ تا حمد میخونم

ی جا نوشتی ک نتونستی بری زیارت 

عزیزم میتونی زنگ بزنی حرم امام رضا  

مستقیم  با حرم صحبت کنی ینی گوشی رو روبروی حرم میگیرن  میتونی حرف بزنی 

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
2706