2737
2739
عنوان

بچه ها تر زدممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم کتاب میخوندید هم نمونه سوال؟

آره عزیزم اصلا کتاب نخونی خوب مطلب نمیشه درک کرد با توضیحات کتاب هستش ک آدم درکش میکنه و یاد میگیره نه اینکه صرفا حفظ کنی و حتی یادگیری و حفظش راحتتره

2728
2740
یک ساعت که نهایت ۲۰ صفحه میتونه بخونه خیلی کمه نمیتونه تمومشون کنه

چه خبره روزی دو ساعت بخونه هر ساعت چهار مدل سوال آشنا شه میشه روزی هشت سوال تو یه ماه میشه ۲۴۰ سوال امتحانی برای هردرس میشه ۳۰ مدل سوال که هر درس کلا ۱۵ مدل سواله و قطعا این پونزده مدل از این ۳۰مدل انتخاب میشن 

دبیرستان دانشگاه نیس که هر ترم نهایت ۶ کتاب باشه فک کنم ۱۲ کتاب داشته باشه

خیلی نا امیدم اصن. همس با خودم میگم ما نه ماه میرفتیم مدرسه انقد امتحان میدادیم و میخوندم در طول سال بازم من معدلم هجده اینا میشد حالا که هیچی نخوندم ده ام‌ب زور میگیرم

من همیشه هر ساعت فقط ۱۰ صفحه میتونم بخونم نه بیشتر نه کمتر مگه اینکه تصویر زیاد داشته باشن حالا یکم بیشتر میشه.ولی اگه بخونم دیگه نیاز به دوره و هیچی دیگه ندارم یک دور با دقت یعنی رد نمیشم مطلب رو تا تو ذهنم نره و تمااام

چه خبره روزی دو ساعت بخونه هر ساعت چهار مدل سوال آشنا شه میشه روزی هشت سوال تو یه ماه میشه ۲۴۰ سوال ...

چ ربطی به تعداد سوالات داره واسه خوندن حجم کتابارو باید در نظر بگیری چون نمیدونی ک از کجای کتاب سوال میاد فقط اونارو بخونه

خیلی نا امیدم اصن. همس با خودم میگم ما نه ماه میرفتیم مدرسه انقد امتحان میدادیم و میخوندم در طول سال ...

نه عزیزم اینجوری فک نکن ایشالا میتونی مطالب ساده هستش میتونی واسه اونایی ک شبانه هستن هم خیلی ارفاق میکنن

2706