2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ویروس جدیده لامصب ماهم گرفتیم بچم خیلی اذیت شد تبش خیلی بد بالا میرفت

خدا لعنت کنه آدم نفهم رو ..

همسایمون مریض بود هنوز رنگ به روش نبود گفت اومدم بهتون سر بزنم منم میدونستم مریضه گفت خوب شدم دیدم تازه شوهر و بچه هاش گرفتن..

فرهنگ ندارن بگن این بچه ی کوچیک داره

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره

عزیزم استامینوفن روی تب خیلی جواب نمیده. اگر بروفن داری اونو بده حتما.خیلی موثرتره. هر ۴ ساعت. دستمال فقط  روی پیشونیش نذار . روی شکمش بذار و کمر و پاهاش.کف پاهاش هم با آب خیس کن مرتب نذار خشک بشه. کلا شبو بیدار بمون بالا سرش

2738
عزیزم انشالا که خوب بشه مادر جان الان منم شوهرم دل درد تب دل پیچه راست رود هم شده حالش خیلی خرابه مو ...

بچه ی منم همون علائم رو داره به علاوه ی اینکه بدنش سوخته به سختی میاد دسشویی نمیزاره پماد بزنم اسهالم بدترش میکنه  

عزیزم استامینوفن روی تب خیلی جواب نمیده. اگر بروفن داری اونو بده حتما.خیلی موثرتره. هر ۴ ساعت. دستما ...

همه ی اینکارا رو کردم الان تازه عمیق خوابش برده میترسم بهش دست بزنم بیدار بشه

الان اومد پایین خداروشکر ولی باید پشت سر هم دستمال بزارم پیشونیش .. شوهرم همکاری کنه تا صبح میتونم ...

عشقم تو اتريش و آلمان دكترا به ما ميگن با سركه سيب پاشويه كنيد چون سركه سيب دماى بدن رو متعادل ميكنه

اينكارم انجام بده

ولى در كل اگه برات ممكنه زودتر بريد دكتر چون تب براى بچه ها خطرناكه

ايشالا كه بهتر ميشه عزيزم خبر سلامتيشو بذارى قربونت برم❤️

عشقم تو اتريش و آلمان دكترا به ما ميگن با سركه سيب پاشويه كنيد چون سركه سيب دماى بدن رو متعادل ميكنه ...

سرکه سیب ندارم توی خونه.

الان شیاف دیکلوفناک گذاشتم براش امیدوارم تا صبح تبش رو براش کنترلش کنه صبح دکتر رفتن برام راحتتره 

2706