2737
2739
همه کار کردم براش ...الان مونده سرم فقط .. میدونم تا صبح تبش قطع میشه فقط این دو ساعت کاش زودتر بگذ ...

ببرش حمام 

آب ولرم باز کن گردن به پایینش 

شک نکن تبش کم میشه عزیزم 

اینو دکتر دخترم بهم گفت

شیاف استامینوفن بذار براش پسر من هفته پیش اینطوری شد تا صبح انقدر دستمال میذاشتم روو پاش و پیشونیش ...

ببخشید تب بچه شما چقد طول کشید؟؟دختر من از دیروز درگیره تبشم اصلا با استامینوفن وایبوپروفن پایین نمیاد فقط شیاف دیکلوفناک تاثیر داره خیلی نگرانم اسهالشم شدیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تبش چنده؟اگه خیلی زیاده ببر تو سرم امپول هم میزنن برا تبش ما خودمونم همین الان برگشتیم خونه بردیم سر ...

الان اومد پایین خداروشکر ولی باید پشت سر هم دستمال بزارم پیشونیش ..

شوهرم همکاری کنه تا صبح میتونم کنترلش کنم .تا میرم سراغ اون یکی بچم و برمیگردم میبینم پاشویه نکرده

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
الان اونم بیداره دوتایی داریم تبشو پایین میاریم .. یبار بچه ی بزرگمو تا بردیم ببریم پیش دکتر اونجا ...

خوب وقتی استامینوفن استفاده میکنی تبش قطع نمیشه یعنی به استامینوفن جواب نمیده ایبوپروفن بهش ندادی 

2731
ببرش حمام  آب ولرم باز کن گردن به پایینش  شک نکن تبش کم میشه عزیزم  اینو دکتر دختر ...

حمام بردمش سر شب اما الان نمیشه ..

داد و بیداد میکنه اون‌یکی هم بیدار میشه دیگه نمیتونم به این برسم داستانی میشه

الان اومد پایین خداروشکر ولی باید پشت سر هم دستمال بزارم پیشونیش .. شوهرم همکاری کنه تا صبح میتونم ...

خدارو شکر پس همین جوری به شوهرتم تذکر بده کنترل شه تبش واقعا تب این ویروسیا خیلی بده من خودم ظهر بچم اصلا تب نداشت خیالم راحت شد گرفتم خوابیدم یه ساعت بچمم خوابید همین که بیدار شدم دیدم بچه داره میسوزه از تب 😑😑خودشم تازه داروشو داده بودما اصلا خیلی آدمو گول میزنه این تب یهویی میره بالا

2740
خوب وقتی استامینوفن استفاده میکنی تبش قطع نمیشه یعنی به استامینوفن جواب نمیده ایبوپروفن بهش ندادی&nb ...

نه ندادم تازه نداشتم .

یه بار بروفن بده یه بار استامینوفن هر ۴ ساعت

خونه نداشتم الان آروم شده ولی بچم با صدای بلند نفس میکشه حالش اصلا خوب نیست

2706