2737
2739
خب تعریف کن قضیه شما چی بود

من خیلی چیزای عجیب غریبی میبنم ولی هیجوقت به جن و...چیزای دیگ اعتقادنداشتم برای این قضیه خیلی دکتررفتم روانشناس روانپزشک دکترمغزاعصاب ولی همیشه سالم بودم حتی تودوران درمانمم اونارو میدیدم ک دکترم گف شایدماورا باشن وباهاش کناربیا خیلی مبحصش طولانیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همین اتفاق ماوراییه اینه جادو هست حتی صفحه تی وی جادوعه🙂به ایینه سیاه معروفن 

ولی واقعاوحشتناکه☹ی سریا میگن چشم سومه  بایدباهاشون کناربیای جدا ازایینه تاپارسال توخونه رو مبل یاسرسکو ایست میکردن فقط نگاهم میکردن حرف نمیزدن شماراجبشون اطلاعات خاصی دارین!

2740
رنگ پوستش سبز بود موهای فروریش فرمرتب کت شلوارم تنش بود و پوزخندبهم زد چشم توچشم شدیم

نمیدونم  درسته یا نه اما فک میکنم باید پیش یه شخصی که دعا نویس و اینا باشه بری که خیلی  ماهر باشه شاید اون بتونه بهت کمک کنه

ولی واقعاوحشتناکه☹ی سریا میگن چشم سومه  بایدباهاشون کناربیای جدا ازایینه تاپارسال توخونه رو مبل ...

همون شاید چشم سومه نه خیلی اطلاعات خاصی راجب این‌چیزا ندارم فقط میدونم ایینه دریچه هست درباره جادوعه ایینه خیلی نمیدونم

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
نمیدونم  درسته یا نه اما فک میکنم باید پیش یه شخصی که دعا نویس و اینا باشه بری که خیلی  ما ...

اوناپیدا کردنشون خیلی سخته و ب هرکسیم نمیشه اعتماد کرد من چن جایی رفتم  گفتن موکله🤷‍♀️

حالا صبا نه ولی شب اصلا تو اینه نگا نکن اینه جادوعه

ی مدت بصورت خودکار ساعت ۳صبح بیدارمیشدم ناخودگاه و وسوسه میشدم برم جلوایینه ولی چون ازاون میترسیدم وجودشونداشتم ک برم☹

2706