2737
2739
عنوان

تروووووخداااا بیایی خروپف پسرم

122 بازدید | 15 پست

سرماخوردگی که چی یگم در حد سرفه فقط نه تبی نه چیزی...ده روز پیش گرفت ازونموقع شبا دهن باز میخابه و خرو پف کلا همیشه اینطوره اما خفیف الان شدییییید شپه دکتر گفت ممکنه لوزه سوم باشه من با عمل مخالفم عملش خطر داره بنظرتون بزرگ بشه بهتر میسه؟؟تجربه مشابه دارین بگین لطفاااا

پسرمنم ۷سالشه دهنش بازه خرپف میکنه،دکترگف لوزه ش انقد بزرگ نیس ک بخواد عمل کنیم

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری فهمید گلم عکس از کجایش گرفت

بردیمش متخصص گوش و حلق  وبینی،نگاه کرد تو گلوشو

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد
2728
شمام حس میکنیانگار نفسش نمیاد تو خواب همش با دهن نفس میکشه

نمیدونم بخدا ،دکتر گف زیر سرشو یکم بلندتر بزار موقع خواب

2738
مرسی گلم

قربونت عزیزم،فقط خیلی مساله ی نگران کننده ای نیس،انشالله ک نیاز ب عمل نداشته باشه،بیشتریا با دارو خوب میشه،قبلش ی عالمه دارو میدن 

تو دماغش اسپری بینی بزن

اره اسپری بینی میدن،چرک خشکن میدن ،بیشتریا با دارو رفع میشه

2706