2733
2734
عنوان

از دست خواهر شوهرم و جاریم لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 34 پست
لابد بع جاریمم همینو گفتن .. من تصمیم گرفتم همونقد ک صمیمیتم با حاریم کم کنم با خودشونم کم کنم .. و ...

اینقدر گفته بودن من ذهنیت بدی از جاریم داشتم.الان عین ۲تا دوستیم شبا میاد خونه ما میمونه.والا نه مشکلی پیش اومده نه چیزی.خیلی هم به درد هم میخوریم.الکی به من زنگ میزدن میگفتم اون عروسمون خوبه میاد کارامونو می‌کنه

بعد به اونم میگفتن اون یکی خوبه😐😐😐

حالا من اصلا برام مهم نبود چی بگن هیچوقت نرفتم حمالی 

در جوابشون هم گفتم خدا عروس خوبتون رو براتون حفظ کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خواهر ندارم و عقدم از سیاست زندگی هیچ بلد نیستم مادرمم اصلا کمکم نمیکنه میگ بهم ربط نداره منم واق ...

الهی بگردم ان شا الله همیشه خوش و خوشبخت باشی

سخت نیس فقط یکم ملاحضه کار باشی درسته حتما قد خودت خانومی و عاقل و بالغ ب قول شما یه سری سیاست هست ک اونم کم کم دستت میاد چطور برخورد کنی با هر موقعیت کافیه قبل هر حرف و تصمیم و کاری عاقلانه از همه جوانب بسنجی و طبق اون عمل کنی نگرانش نباش تجربه بهترین معلمه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2731
الهی بگردم ان شا الله همیشه خوش و خوشبخت باشی سخت نیس فقط یکم ملاحضه کار باشی درسته حتما قد خودت خا ...

گاهی وقتا نمیدونم چطور رفتار کنم گریه میکنم اهل دوست و اینا نیستم ک بپرسم اینا تنهام ... مادرمم میگ دخالت نمیکنم خودت بزرگی .. خو مادرم خودش تجربه چل سال زندگی  با قوم شوهر داره داره.. بازم میگ تو خوب باش گرم بگیر صمیمی شو و من نمیخام نمیدونم چ کنم