2737
2734
عنوان

از دست خواهر شوهرم و جاریم لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 34 پست
از چی میترسن؟؟؟ من چکار کنم الان

ببین رازهاتوپیش جاریت نگواصلا همیشه سعی کن توازاون بدونی تااون ازتو واین ک اکثراقات رابطه جاری هاخوب میشه یابقیه رو ادم حساب نمیکنن یای خرابکاری رخ میده مث حرف اوردن حرف بردن برو بیاولی پشت خارشوهرت ایناحرف نزن اصلا وتونمیدونی اون چجورادمیه هم خاهرشوهرت هم جاریت باهمشون سنگین رفتارکن و اصلاااااارو نده و همیشه خرج دار باش وهیجوقت بدخانوادت یامشکلاتتوپیششون نگو

کلا چه حرفشون راست باشه چه دروغ، فعلا زیاد با کسی صمیمی نشو تا اول شناخت کافی از همه پیدا کنی.  ...

نه من با هیچکی صمیمی نمیشم اگ قبلا یکم بگو بخند داشتم بعد این حرفشون ک دارن برام تعیین تکلیف میکنن با خودشونم اندازه جاریم گرم میگیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از چی میترسن؟؟؟ من چکار کنم الان

با هیچ کدوم بد نشو باهیچ کدومم صمیمی هم نشو فاصله و احترامتو خفظ کن. هیچ وقت مشکلب پبش نمیاد اینجوری

تکیه و توکل کن بر زنده ایی ک هرگز نمیمیرد...
ببین رازهاتوپیش جاریت نگواصلا همیشه سعی کن توازاون بدونی تااون ازتو واین ک اکثراقات رابطه جاری هاخوب ...

نه صمیمیتم خیلی نرماله مث ایک برم مهمانی با میزبان چطور ادم برخورد میکنع در همون حد ... خو ادم پیشت بشینه حرف میزنی راجب روزمرگی باشگاه لباس ازین حرفا نه خصوصیتا اینا حساس شدن

2728

من خواهرشوهرات رو نمیشناسم،ولی اگه شوهرت هم قبول داره جاریت همچین ادمیه،بشدت ازش دوری کن.فقط در حد سلام علیک و صحبتهای رونین و روزمره و اخبار جنگ و اقتصاد و....باهاش حرف بزن،من شوهرم اوایل می‌گفت با زنداداشم صمیمی نشو اون بد ذاته و.. ولی اون دقیقا مثل جاری شما تو جمع باهام خوب بود و هوامو داشت و..

تا من ازدواج کردم اومدم سر زندگیم و دیگه پنهان از شوهرم زنگ میزد بهم و از گذشته و کم گذاشتن خانواده شوهرم براش و....می‌گفت که منم کم کم زبون باز کنم و بگم..خلاصه گفت و من گفتم و..بعد چند ماه همه حرفای منو چهارتا چیزم گذاشت روش رفته بود به خانواده شوهرم گفته بود و بین من و شوهرم اختلاف انداخت که تو پنهان کاری می‌کنی از من و زنگ میزنی به اون و دروغ میگی و ...این از رابطه من و شوهرم بعدم از زبون من به خواهرشوهر و...هم حرف زده بود و کلا تازه مدت از چشم افتاده بودم.ازش دوری کن . جاری معمولا ذاتش خوب نیست پس مراقب باشید.

فقط یه کلام بگم از صمیمیت حزر کن بگو و بخند معمول خوبه اونم تو جمع ن کنار و گوشه اما مطلقا ن حرفی از ...

اخه تو نامزدی هم شوهرم گفت ب زن داذاشم زیاد اعتماد نکن اما خود شوهرم خیلی باهاش راحت و صمیمیه

من خواهرشوهرات رو نمیشناسم،ولی اگه شوهرت هم قبول داره جاریت همچین ادمیه،بشدت ازش دوری کن.فقط در حد س ...

من ازش بیزارم در حد مرگ و ارزومه قطع رابطه کنم باش اما شوهر محترمم خیلی به خانه داداشش وابستس و خیلی هوای زن داداشش داره و من ازین صمیمیت هم ناراحتم

اخه تو نامزدی هم شوهرم گفت ب زن داذاشم زیاد اعتماد نکن اما خود شوهرم خیلی باهاش راحت و صمیمیه

راحتی و صمیمیت چیز بدی نیس قرار نیس وقتی میگن اعتماد نکن یعنی محل نذاری نگاه نکنی و این چیزا

در ظاهر نرمال اما موضوع حرف همیشه اب و هوا و در و دیوار متوجه ای؟ شما هنوز اول راهی نمیتونه که اول کار بیاد بگه فلانی این جور یا اون جور 

اینم در نظر داشته باش اون عضوی از خانواده س من بی نهایت زنداداشمو دوس دارم اما نمیتونم رازمو بگم یا درد دلمو چون دهن لقه!به هر کی برسه همه چی رو میذاره کف دستش!متوجهی؟ (مثال زدمآ)

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2740
من ازش بیزارم در حد مرگ و ارزومه قطع رابطه کنم باش اما شوهر محترمم خیلی به خانه داداشش وابستس و خیلی ...

رابطه ت رو خیلییییی معمولی و رسمی ادامه بده باهاش،کم کم شاید شوهرت هم بیاد تو زندگی و مسیولیت زندگی رو دوشش بیفته ناخودآگاه وقت و حوصله این کارا و هم نداشته باشه،فقط روی روابطش با اونا خیلی حساس نشو،باتوجه به اینکه جاریت گفتی۱۶سال بزرگترها پس حتما از شوهرتم بزرگتره و شاید جای نگرانی نباشه 

راحتی و صمیمیت چیز بدی نیس قرار نیس وقتی میگن اعتماد نکن یعنی محل نذاری نگاه نکنی و این چیزا در ظاه ...

اره متوجهم .. خودشم ظاهرا این مدلیه ازین عروس چاپلوساس برای خانواده شوهر

رابطه ت رو خیلییییی معمولی و رسمی ادامه بده باهاش،کم کم شاید شوهرت هم بیاد تو زندگی و مسیولیت زندگی ...

نمیدونم چرا میبینمش فقط انرژی منفی میاد سمتم و حالم بهم میخوره وقتی نباشه ایقد راحتم . ارامش دارم به محض اینک اینو ببینم ارامشم بهم میریزه نمیدونم چکار کنم

اره متوجهم .. خودشم ظاهرا این مدلیه ازین عروس چاپلوساس برای خانواده شوهر

با دید منفی هم بهش نگاه نکن مث یکی از اعضای خانواده ت ،درست سلیقه ی تو نیس رفتارش اما این اصل ماجرا رو عوض نمیکنه

اگر نگاه منفی باشه ،خواه ناخواه در رفتارت هم بروز میده در اینده

شما خود واقعیت باش با حفظ حد و حدود زندگی کن کاری نداشته باش کی حساسه کی حسوده کی چاپلوسه شما راه درستِ خودت رو برو

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

اینا مریضن.خانواده شوهر منم راضی نیستن من و جاریم با هم حرف بزنیم.حتی با فامیلاشون هم نمیذارن حرف بزنیم.مراسم بریم یه طرف ننه یه طرف خواهر احاطمون میکنن.انگار از یه چیزی ترس دارن.من یه بار جاریم و برادر شوهرمو دعوت کردم شام به فلان جاشون برخورده بود که چرا اونارو نگفتم.ولی خب من اصلا برام مهم نیست هر کار بخوام میکنم.بارها گفتن با جاریت صمیمی نشو.به اونم همین حرفو گفتن 😁😐

با دید منفی هم بهش نگاه نکن مث یکی از اعضای خانواده ت ،درست سلیقه ی تو نیس رفتارش اما این اصل ماجرا ...

من خواهر ندارم و عقدم از سیاست زندگی هیچ بلد نیستم مادرمم اصلا کمکم نمیکنه میگ بهم ربط نداره منم واقعا نمیدونم چ کنم

اینا مریضن.خانواده شوهر منم راضی نیستن من و جاریم با هم حرف بزنیم.حتی با فامیلاشون هم نمیذارن حرف بز ...

لابد بع جاریمم همینو گفتن .. من تصمیم گرفتم همونقد ک صمیمیتم با حاریم کم کنم با خودشونم کم کنم .. و با هیشکی دیگ زیاد ن حرف میزنم چیزی در حد معمولی

2706