2733
2734

خواهرا شوهرم به گوش شوهرم رسوندن که زیاد با جاریم گرم نگیرم اهل حرف ببر بیاره .. شوهرمم بم گفت .. نمیدونم چرا اینو گفتن من عقدم چار ماهی هست.. جاریم تو جمع خانواده شوهر باهام میگه میخنده حس میکنم ک اونا خوششون نمیاد دلیلش چیه نمیدونم ..از من ۱۶ سال بزرگتره.. وقعا حرف ببر بیاره یا فگ میکنن تو یه تیم میشیم شاید علیهشون؟ در صورتی ک من تو این فازا نیستم نظرتون چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلا با جاریت گرم نگیر 

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر
2738

کلا چه حرفشون راست باشه چه دروغ، فعلا زیاد با کسی صمیمی نشو تا اول شناخت کافی از همه پیدا کنی. 

ماها گاهی اولش جوگیر میشیم زیادی با طرف صمیمی میشیم بعدش میخوایم خودمونو از دستش خلاص کنیم ولی دیگه نمیشه

چون بی محلی به عروس جزء تاکتیک هاشونه

یه روزی عروس بزرگه براتون تعریف میکنه که اصلا محلش نمیزاشتن

اگه باهم جور بشید نمیتونن بچزوننتون

ولی درکل مراقب باش پیشش پشت سر هیچکس حرف نزن

مراقب باش جوگیر نشی

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون

فقط یه کلام بگم از صمیمیت حزر کن بگو و بخند معمول خوبه اونم تو جمع ن کنار و گوشه اما مطلقا ن حرفی از خانواده از همسر و ... نزن با همه خانواده کوچیک و بزرگ اندازه نگه دار که اندازه نکوست

روز عقدم شوهرم گفت با فلانی قاطی نشو فقط پذیرفتم نگفتم چرا واسچی اونم هیچ توضیحی نداد بعد ۱۰سال میدونم بهترین حرفو شوهرم زده و بهترین کارو کردم ک پذیرفتم حقایقی هس ک ندونیم شاید بهتر باشه و شاید نتونن بگن

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2706