2737
2734
عنوان

بیاید اینجا

44 بازدید | 4 پست

واقعا کیا دوست دارن بمیرن؟

من خیلی دوست دارم بمیرم

اگر میدونستید اون دنیا چه خبره و خبر داشتید و خودکشی گناه نبود خودکشی میکردید؟ یا زندگی میکردید هر بادا باد؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه کسی از اون دنیا نیومده بگه همه چی خوبه  ولی اره من واقعا دوست دارم بمیرم روحم از این جسم ب ...

منم دوست دارم بمیرم برم پیش مادرم

دلم میخواد از همه دغدغه های دنیااااا رها شم آزاد آزاد زندگی کنم احساس میکنم روحم حبس شده 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2731
منم دوست دارم بمیرم برم پیش مادرم دلم میخواد از همه دغدغه های دنیااااا رها شم آزاد آزاد زندگی کنم ا ...

دقیقا آدم ناراحتی و بدی های دنیا رو نبینه این دنیا واقعا کثیفه 

کاش روز مرگم زودتر برسه از اومدنمون چیزی نفهمیدیم رفتنمون دست خودمونم نیست انگار زندانی شدم