2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر های دخترخاله های هم سنم هم ازدواج. کردن نوه دارن. من حسرت همدم نگاه های تحقیر آمیز بم. دارن خجالت میکشم مامانم. زخم. زبون میزنه خیلی دلم. خونه همسر میخاد برادرم یه ساعت نگهم. نداشت شب عید گفت برو. مسافرخانه. مزاحمی روز اول عید بیرونم. کرد. که برن عید دیدنی.

منم. 44 سالمه فوق لیسانس مجرد کنا آمدم.از 20 سالگی هر کار کردم. نشد تسلیم شدم خدا بخواد زشت ترین دخت ...

روش منو اجرا کن جواب میگیری تو پیام‌ های قبلی گفتم ب اسی

ینی ۱۰۰٪ مطمئن هستمااا  چند بار انجام بدی طبیعی میشه

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
2731

البته غصه نخور شما خدا برات می‌سازه بودن سن بالا ازدواج. کردن. نماز جعفر به روش ساده معجزه میکنه خاستی یادت بدم. به هرکی یاد دادم. ازدواج. عالی کرد حتی سن. بالا منم. هروقت خوندم. مورد عالی آمد حتی مهندس ولی من مادرم نمیذاشت من. به دختر 50 ساله یاد دادم سر 5 ماه ازدواج. کرد با یه پزشک خارج کشور.. خاستی یادت بدم. عالیه فقط باید مداومت داشته باشی تا حالا حدود 30 با این. نماز عروس شدن. ازدواح. عالی البته توصیه آیت الله بهجت است ولی من. روش ساده میخونم. معجزه میکنه

قلبها دست خداست. اونقد. دیدم. دختر با معلول با مورد عالی ازدواج. کرده. خدا بخاد میشه قلبها دست خداست بخاد که یکی بیفته. تو. دل یکی میفته 

عزیزم. سایت تبیان. زیر نظر دولت هست مجانی تبت نام کن تو. شهرتون. راوی ازدواج. صلواتی هست بسیج. مسجد حتماپبدا کن من. سایت تبیان. برا یه دختر 47 ساله که ناشنوا بود ثبت نام. کردم چند ماه معرفی کردن. ازدواج. کرد موردش هم. خوب بود برا یکی سن بالا ثبت نام. کردم. با یه کارخونه. دار ازدواج. کرد. فقط. نصف شب برو. در خونه خدا باش صحبت. کن خدا معجزه میکنه شک. نکن. من. خیلی ها را دیدم. همسایه ما رفته. یه دختر معلول. گرفته حالا خودش همه. چی تموم. یعنی ثروت.قیافه خونه. ماشین. ولی دختر بنده. خدا سواد درست نداشت بند 12 جوشن.کبیر برا ازدواج.عالیه یکی برا. دختر خوند سر هفته آمدن. خواستگاری 

2740

اگر مریضی روحی نداری

اگر تنت سالمه

اگر تحصیلاتت بالاست

اگر شاغلی

اگر خونه پدرت آسایش داری

لطفا لطفا عجله نکن غصه نخور اصلا هم دق نکن

ببین اینو دارم آرزوی تجربه بهت میگم

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2706