2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هرکس رو که اخلاق خوب داشته باشه خوشم میاد  اونایی که همیشه چهره مهربون و متبسم دارن و متکبر ...

میدونی تو نگا اول تو برخوردای اول فقط ظاهره ک جذب میکنه و یسری رفتارای کاریزمایی بقیش ماله بعدا واسه دوامه با هم موندنه😅

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
منم تقریباً سی کیلو اضافه وزن دارم 😭😭😭😭😭😭😭😭 و پنج ساله مامان نمیشم چیکار کنم اخه 🥺🥺🥺🥺

مشکل خاصی نداری ؟؟

اول فست رو رعایت کن ی شام دیگه نهایت ۹ بخور تا فردا ساعت یک ناهار، شیرینی رو حذف کن ...

همه کمبودها رو جبران کن، ویتامین دی و بی و آهن 

ی سری راهکار دارم واسه باردار شدنت 

اگه مورد پزشکی نداری

2728
سالهاست متوجه شدم زیبایی به رنگ پوست و چهره وکمر و چاقی و لاغری نیست  باطن آدمها خیلی رو زی ...

به دل خوش هم ربط داره من قبلا شاد بودم و بیخیال خیلی سرزنده و شاد بودم و البته مهربون 

از وقتی شکستم، انگار یک  شبه پیر شدم و البته بداخلاق و عصبی 

من تو پر دوس دارم 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2740
[QUOTE=336034506]به ازدواج ربطی نداره  من ده ساله ازدواج کردم بچه هم دارم ولی اندامم همونه که ق ...

نمیدونم من هیچ قرصی مصرف نمیکنم 

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید

واقعا تناسب اندام داشتن امروزه خیلیییییی سخته با وجود انواع غذاهای متنوع و فست فودیایی که روز به روز زیاد میشن مخصوصا که ژن چااقیم داشته باشی دیگه تمومه هرچی تلاش کرده باشی همه نابود میشه منم نباید هرگز ورزشو ول کنم هر وقت ول کردم و پر خوری کردم سریییییع وزنم بالا میره الان هیکلم خیلی عالی شده خیلی زحمت کشیدم از پیاده روی باشگاه تاااا رژیم مخصوصا عادت داشتم شبا غذاهای خوشمزه و پرکالری هم بخورم خیلی اراده کردم جلوی خودمو گرفتم واقعا سخته. غذا خوردن یکی از بالاترین لذتهاست مخصوصا بخوای سرکوب کنی و نخوری 

2706