2733
2734
چند تا مورد رو رعایت کنه اوک میشه  البته اگه آزمایشش مشکل نداره من از ساعت ۹ دیگه چیزی نخوردم ...

منم تقریباً سی کیلو اضافه وزن دارم 😭😭😭😭😭😭😭😭 و پنج ساله مامان نمیشم چیکار کنم اخه 🥺🥺🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا بشدت لاغر هستن هرکاری کنن چاق نمیشن لباساشونم یجور انتخاب کنن که کمرباریکیشون بیشتر دیده میشه بعضیها هم عملی هستن بعضیها هم مادرزادی خوش هیکل هستن فقط یعده ای اهل ورزشو رعایت رژیم هستن تازه اینکه خوش هیکل بشن خیلی زمان میبره اونم بندرت دیدم که میگمها تو باشگاه خانومهایی بودن که ۴ سال ورزش میکردن ولی خوش هیکل نبودن فقط از ما تازه کارها حرکاتو بهتر انجام میدادن واینکه  امثال خواهرت هم لاغری واقعا  سختشونه تازه اگه بهشون استرس هم وارد بشه بدتر چاق میشن پس بهشون گیر ندید باید خودشون بخوان که ورزش کنن یا رژیم بگیرن 

2731
مگه خلن ازدواج کنن هیکل هاشون خراب کنن

به ازدواج ربطی نداره 

من ده ساله ازدواج کردم بچه هم دارم ولی اندامم همونه که قبلا بود 

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
2740

من هرکس رو که اخلاق خوب داشته باشه خوشم میاد 

اونایی که همیشه چهره مهربون و متبسم دارن و متکبر نیستن 

اوتایی که روح بزرگ دارن و خاله زنک نیستن و اهداف بزرگی دارن حسود نیستن  و ...

اگر پسر بودم به ظاهر اهمیت میدادم ولی انقد دقیق نه 

بیشتر اخلاق دختر برام‌مهم بود

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید

سالهاست متوجه شدم زیبایی به رنگ پوست و چهره وکمر و چاقی و لاغری نیست 

باطن آدمها خیلی رو زیباییشون تاثیر داره....

سلیقه ها هم که متفاوت 

یکی این مدلی میپسنده 

یکی مدلی دیگه 

.

2706