2733
2739
سلام  من میخام پرینت سیم کارت همسرم رو دربیارم ک یکسال پیش بهم خیانت کرده..میخام متن پیام هاش ...

خیر . فقط با حکم قاضی پرینت سیم‌کارت داده میشه . حتی به خود صاحب سیم کارت هم نمیدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله طبق قانون قابل پیگیریه. طبق قاعده مزاحمت و هتک حیثیت 

عزیزم من بخاطر فشار روانی شدیدی ک بخاطر کارها و رفتارهای همسرم روم بوده چن باری بچه ۵ سالمون رو کتک زدم

شدید نه ها ولی زدم و خیلیم پشیمونم الهی دستام بشکنه😭

حالا متوجه شدم همسرم تو خونه دوربین مخفی کار گذاشته و فیلم اون زدن من رو داره

من میخام بخاطر اذیت هاش طلاق بگیرم ولی بچنو بهم نمیده

ممکنه دادگاه منو با اون فیلم ها صلب حضانت کنه؟؟؟ چن ناهه دیگ نمیزنمش اصلا

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍
سلام  من میخام پرینت سیم کارت همسرم رو دربیارم ک یکسال پیش بهم خیانت کرده..میخام متن پیام هاش ...

و اینم بدونین که حتی طبق حکم قاضی فقط پرینت سیم‌کارت داده میشه نه واتساپ و تلگرام

2728
و اینم بدونین که حتی طبق حکم قاضی فقط پرینت سیم‌کارت داده میشه نه واتساپ و تلگرام

شرایط اینک قاضی راضی بشه ب دادن حکم پرینت چیه

چون میگن ب راحتی حکم نمیدن

2740
بله متاسفانه ممکنه بازم طبق صلاحدید و رحم قاضی حکم صادر میشه .

خب وقتی من بگم قول دادم دیگ نزنمش و واقعا هم نزنمش و دیگ تو دوربین فیلم کتک نباشه چی؟؟؟؟

ی مورد دیگه 

پدربزرگم کمتر از ۱ ماهه ک فوت کردن 

بعد وصیت نامه هیچی ننوشتن 

پدربزرگم یکی از زمین های یکی از عمو هام رو خریده ( ب اجبار عموم و فکر کنم قولنامه اینا هیچی ننوشتن) بعد بزور پولشو تو حسابش ریخته خب و اون زمان حدود دو س سال پیش ی برگه رو نوشته ک آره زمین های فلان جا برای فلانیخ ( عموم). و پدر بزرگم اونجا رو امضا و اثر انگشت زده ( سواد نداشتن) و هم خکارگر های اونجا امضاش کردن 

بعد چند وقت فوت پدربزرگم اومده و میگه ک ی سری زمین های دیگه هم مال منه در حالی ک نه قولنامه نه سند هیچی نداره ولی گویا تو اون برگه علاوه بر زمین های خودش زمین دیگه ای هم اضافه کرده بوده و ب پدربزرگم نگفته ( از کجا می‌دونیم ؟ چون پدربزرگم همه چیزو برای مادربزرگم می‌گفت و مادربزرگم هم میگه تا قبل از اینکه فوت کنه صداش در نمیاد ک فلان جا برای منه) 

آره خلاصه که مدرکش فقد همون کاغذه 

میتونه زمین و بگیره یا نه 

یا باید شکایت کنن ازش و این داستانا اضلاچثکار باید کنیم

نه دارن گولتون میزنن . فک میکنن حق طلاق یعنی زن هروقت بخواد بتونه طلاق بگیره . در صورتی که باید بهشو ...

ینی ممکنه اتفاق جدی پیش بیاد و من طلاق بخوام ولی اون شخص اجازه نده ( اگ حق طلاق نداشته باشم )؟؟

خب وقتی من بگم قول دادم دیگ نزنمش و واقعا هم نزنمش و دیگ تو دوربین فیلم کتک نباشه چی؟؟؟؟

توی این مسائل که بر اساس علم قاضی حکم صادر میشه ما فقط میتونیم حدس و گمان بزنیم . قاضی ها خیلی شریفن.اعتماد کنین بهشون

2706