2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر من تصاویری رو خودم فرستاده باشم برای شما مثلا و عکس خصوصی چه خانوادگی و... 

و شما پخش کنی یا ازم سو استفاده کنی من میتونم شکایت کنم ؟؟

یا مثلا کسی برای آبروریزی بره محل کار خانوادت میتونی شکایت کنی؟

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2740
سلام  اگع یه خانم تعهد خدمت داشته باشه  همسرش میتونه مانع کار کردنش بشه ؟!  اگه ار ...

همسر در هیچ صورتی نمیتونه مانع از کارکردن همسرش بشه مگه اینکه کاری که انجام میده خانم خلاف شأن و منزلت آقا باشه . جدا از این موضوع پرداخت جریمه در هر موضوعی بر عهده کسی است که تعهد کرده .‌ولی توی این مورد خیر همسر نمیتونه شمارو مجبور کنه که کار نکنی

واسه عقد بنظرت چ شرط چ شروطی باید بزارم  مثلا کسی هست میگه ک من مهریه دوست ندارم سکه بندازم ول ...

ببین مهریه باید در حین انعقاد عقد موجود باشه(غیر از سکه) . یعنی طرف اگه بهت بگه من دو سال دیگه هرچی خونه خریدم برای تو این اشتباهه .وقتی ملک می‌تونه مهریه قرار بگیره که مشخص باشه . برای همون شخص باشه . قید بشه یه خونه تو خیابون ایکس به متراژ فلان با فلان مشخصات ظاهری مهریه خانم ایگرگ . حتما باید اون ملک حین نکاح موجود باشه . اولین حقی که باید داشته باشی. حق طلاق ، حق مسکن (اگه حق مسکن و نگیری می‌تونه تو رو ببره خونه مادرش زندگی کنی و توهم حق اعتراض نداری ). حق تحصیل ، حق تنصیف و حق خروج از کشور . نیازی به حق اشتغال نیست .مرد به هیچ وجه نمیتونه جلوی کار کردن زنشو بگیره مگه اینکه کار زن کار خلاف شرع و شأن باشه

ببین مهریه باید در حین انعقاد عقد موجود باشه(غیر از سکه) . یعنی طرف اگه بهت بگه من دو سال دیگه هرچی ...

عاو ینی نمیشه رو حرفش حساب باز کرد ک در حال حاضر نداره؟ 

چرا اکثرا با حق‌طلاق مخالفن ؟ 

بله طبق قانون قابل پیگیریه. طبق قاعده مزاحمت و هتک حیثیت 

سلام 

من میخام پرینت سیم کارت همسرم رو دربیارم ک یکسال پیش بهم خیانت کرده..میخام متن پیام هاش رو پرینت بگیرم چون یکسال از روش میگذره میشه پرینت گرفت؟؟؟ توروخدا بگید خیلی واحبه

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍
عاو ینی نمیشه رو حرفش حساب باز کرد ک در حال حاضر نداره؟  چرا اکثرا با حق‌طلاق مخالفن ؟

نه دارن گولتون میزنن . فک میکنن حق طلاق یعنی زن هروقت بخواد بتونه طلاق بگیره . در صورتی که باید بهشون بگین حق طلاق یعنی تازه منه زن با توی مرد برابر شدم . و در صورتی که مشکل جدی پیش بیاد من میتونم از این حق استفاده کنم که بازم نظر قاضی اصله نه اینکه من با داشتن این حق هروقت که دلم خواست بتونم طلاق بگیرم

2706