2737
2739
عنوان

بچها فیلم سال گربه رو حتما ببینید

228 بازدید | 16 پست

بین فیلمایی که الان رو پرده سینماست جزو فیلماییه که ارزش پول دادن و نگاه کردن داشت و بامزه بود 😆👌

البته محتوا و پیام خاصی نداره، طنزه و درمورد یه مردیه که توی سال گربه تبدیل به یه ادم بدشگون واسه خودشو دیگران میشه 😂

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از ۱۰ امتیاز چند بهش میدی؟  من از فسیل که خیلیا تعریفشو میکردن اونقد خوشم نیومد امیدوارم اینم ...

تو تایپ فسیله دقیقا، من به فسیل از ده شیش یا هفت میدم، به سال گربه هم از ده هفت 😄

صرفا واسه یه تایم شاد داشتن با دوست یا خانواده تو سینما خوبه، مثل فسیل

من تمساح خونی رو دیدم خیلی خوشم اومد

حالا من تمساح خونی رو خیلی دوست نداشتم 😆 اگه اونو دوست داشتی سال گربه هم برو برات شب خوبی میشه بامزه ست

فک کنم بهرام افشاری هم جز بازیگراشه اصن مگ میشه تو فیلمی بهرام افشاری باشه و بد باشه

نقش اولشه 😆

آره والا، کلا کسایی که بازیگر تاتر بودن توی یه لول دیگه این 

حالا من تمساح خونی رو خیلی دوست نداشتم 😆 اگه اونو دوست داشتی سال گربه هم برو برات شب خوبی میشه بامز ...

فکر نکنم از سال گربه خوشم بیاد. اگه تو سبک فیلمای قبلی که بهرام افشاری بازی کرده باشه بعید میدونم خوشم بیاد

2738
فکر نکنم از سال گربه خوشم بیاد. اگه تو سبک فیلمای قبلی که بهرام افشاری بازی کرده باشه بعید میدونم خو ...

آره تو همون سبکاست، اع چرا؟ از بازیگره خوشت نمیاد؟ 😆

تو تایپ فسیله دقیقا، من به فسیل از ده شیش یا هفت میدم، به سال گربه هم از ده هفت 😄 صرفا واسه یه تای ...

تنها فیلمی که یه تایم شاد داشتیم و کل سالن همش داشت منفجر میشد هزارپا بود😁 من فک کردم دوباره همون جو و با فیلم فسیل تجربه میکنم ولی نزدیک ۱ساعت از فیلم گذشته بود که تازه قهقه ها بلند شده بود😂 حالا اینم میرم امیدوارم از فسیل بهتر باشه🤌🏻😄

تنها فیلمی که یه تایم شاد داشتیم و کل سالن همش داشت منفجر میشد هزارپا بود😁 من فک کردم دوباره همون ج ...

هزارپا واقعا تو یه لول دیگه بود خصوصا باوجود عطاران، عمرا فیلمایی که این اواخر اکران شدن و میشن به گرد پاش برسن 😄😆

چرا اتفاقا بامزه هست ولی نوع طنز جواد عزتی رو بیشتر میپسندم. اگه بازم فیلم طنز بخوام برم ترجیح میدم ...

هاوایی هنوزم هست رو پرده ی سینما؟ نه حیف شد نرفتمش، اگه هنوزم باشه میرم. ولی خیلی ازش بد میگفتن 

هاوایی هنوزم هست رو پرده ی سینما؟ نه حیف شد نرفتمش، اگه هنوزم باشه میرم. ولی خیلی ازش بد میگفتن  ...

نمیدونم هنوز هست یا نه. ولی واقعا هیچ کدوم این فیلما مثل تئاترای کمدی نمیشه. مخصوصا بعضی از کارگردانا و بازیگراشون معرکه هستن آدم تو سالن از شدت خنده دل درد میگیره

هزارپا واقعا تو یه لول دیگه بود خصوصا باوجود عطاران، عمرا فیلمایی که این اواخر اکران شدن و میشن به گ ...

دقیقااااااااااا🥲😂 جدیدا خیلی سبکای نوستالژی میسازن اکثرشون میخوان همون حال و هوای کمدی هزارپا رو ایجاد کنن ولی چند لول پایین تر از اون در میاد به قول شما وجود رضا عطاران فیلم و مزه میاره😄😄

2706