2737
2739
عنوان

دیگه دارم متلاشی میشم

472 بازدید | 45 پست

طی 48 ساعت گذشته فقط6 ساعت خوابیدم و باید تاصبح بیدار باشم و بعدم تا فردا عصر برم دانشگاه 

چیکار کنم سرحال باشم از بس قهوه خوردم مردم دیگه  

صَبر!💎🦋کاربری دست دونفره👭

خب چرا🫤🫤🫤

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا فردا رانندگی نکن و از خیابون رد نشو. از پیاده رو برو از پل عابر پیاده استفاده کن.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2728
چون ببخشیدا ی رشته ی عنی انتخاب کردم موندم توش    

رشتتون چی هستش🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2740
پزشکی

زیاد واحد برداشتین برای این ترم🙂

2706