2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته 

زیاد حرف نمیزنن ، مشکلی باشه نمیگن 

پدرم درونگراست 

اون مشکلات روهم جمع میشن یهو با خشم فوران میکنه

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
2728
2738

بستگی به خودت داره که خودت چطوری هستی

اگه مثل هم نباشین زندگی خیلی سخت میشه 

تا یه مدت تا چند سال میشه تحمل کرد ولی بعدش یهو صبر آدم تموم میشه و همه چی خراب میشه 

بنظرم اگه برین مشاور خیلی براتون خوب میشه 

قضیه کم حرفی نیست قضیه بی ذوق بودن و تو جمع نرفتنه

اون که میشه اجتماع گریز‌. درونگرا یعنی احساساتشو زیاد بروز نمیده. مثلا یه آدم برونگرا وقتی ناراحت میشه دوست داره یه گوش شنوا داشته باشه بشینه مدت طولانی باهاش حرف بزنه و خودشو خالی کنه ولی یه آدم درونگرا یا چیزی نمیگه یا نهایتا میگه بخاطر فلان مسأله ناراحتم یعنی به تفصیل توضیح نمیده و وقت کسی رو نمیگیره

خب با درون گرا بیشتر میسازی؟

خودم از آدم میان گرا خوشم میاد 

چون خیلی برون‌گرا اعصابمو خورد میکنه 

خیلی درونگرا هم حوصلمو سر میبره 

آدمای درون گرا با کسایی که خیلی دوسشون داشته باشن خییییلی خوب میشن

ولی این خیلی خوب بودن شامل تعداد محدودی از آدما تو زندگیشون میشه

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

اگه مثل هم باشین خوبه، ولی من متعادلم زیاد درونگرا نیستم و برنگرا هم نیستم ولی شوهرم خیییییلی درونگراست، خیلی سختمه، ادم فوق العاده مهربون و خوبیه ولی واقعا حوصله سر بره، نه حرفی نه سخنی نه تفریحی، یعنی وقتی میریم بیرو خیلی خوش میگذره ولی باید بارها بگم تا بلاخره یبار بریم تفریحی چیزی، فقط میریم خونه مامان و باباش و مامان و بابام. ولی یچیزی بگم مثلا شوهر خواهر شوهرم خیییلی برونگراست جوری که اصلا حوصلت کنارش سر نمیره ، پر از هیجانه ولی خب یکم رفیق بازه، خواهرشوهرم تا نرمالش کرده پدرش دراومده. ولی خیلی سرزندست ، ادم میبینتش شاد میشه😅، شوهر منو ببینی خوابت میگیره🤣

2706