2733
2739
عنوان

سلیطه ها بیان داخل تاپیک🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 48 پست
مثلاً چیکارت می کنن  بگو تا راهکار بهت بدم

تیکه میندازن

بچمو دعوا میکنن بهم کنایه میزنن یجا میخایم بریم موقع رفتن میچسبن بهمون

شوهرم درکم گیکنه ولی بخاطر اینکه ناراحت نشه چییی نمیگم

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن

اصلا اسم سلیطه درست نیست باید بگیم زن زرنگ سر زبون‌داری که خودشو‌ دوست داره از خودش دفاع میکنه واقعا چیه مظلومی و سکوت و‌همش میگیم زشته‌ خود خوری میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا هیچ زوری در کار نیست 

کسی با سلیطه کری نمیتونه محبت و احترام به دست بیاره به قول یکی از کاربرا درست گفت اون محبت و احترام پوشالی یه جایی از خجالت طرف اساسی درمیان و رهاش میکنن

اونا عزیز و محترم نیستن اشتباه برداشت کردید تا الان  فقط مردم میترسن از آبرو و شخصیت خودشون ...

ازسال 97 فقط 3 پست. براوو و 😳👏👏👏

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
2728
اصلا اسم سلیطه درست نیست باید بگیم زن زرنگ سر زبون‌داری که خودشو‌ دوست داره از خودش دفاع میکنه واقعا ...

سلیطه گری زرنگی نیست عین حماقته آدم بازیافت هم بلده چجور حرف بزنه هم میدونه جطور رفتار کنه که هم‌همیشه حرفشو زده باشه هم کسی رو ناراحت نکرده باشه هم اونا رو قانع کنه هم محبت و احترامش درقلب کسی از بین نبره این میشه آدم باسیاست

کسی با سلیطه کری نمیتونه محبت و احترام به دست بیاره به قول یکی از کاربرا درست گفت اون محبت و احترام ...

عزیزم من نمیرم که خیلی ببخشید ب.... به طرف

حرفایی که میزنه جوابشونو میدم خیلی ررررک

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
خواهرم مثل سگ ازش حساب میبریم من آروم اون سلیطه هیچ وقت هیچکی باورش نمیشد ما خواهریم یه تنه یه ش ...

منم همینطور‌ 

خواهرم سر زبون دار و من آروم ولی خواهرم دلش مهربونه جذبه هم داره همه جا اما من سرم تو‌کار خودمه کم صحبتم هیچکسم نگام نمیکنه اون همجا خاطر خواه داره خوشبحالش بهش حسودی نمیکنم فقط منم دوست داشتم مثل خودش باشم

تیکه میندازن بچمو دعوا میکنن بهم کنایه میزنن یجا میخایم بریم موقع رفتن میچسبن بهمون شوهرم درکم گیک ...

1 نزار بچتو دعوا کنن بعداً بچت مشکل پیدا می کنه بهش یاد بده اگه یه چیز بهش گفتن جوابشونو بده و خودتم از بچه ات حمایت کن 

2کتاب زیاد بخون تا حرف واسه گفتن داشته باشی که اگه تیکه انداختن ۲ برابر جوابشونو بدی

3هر جا می خوای بری لازم نیست جار بزنی بدون اینکه به کسی بگین برین

4 به خودت برس و اعتماد به نفست رو بالا ببر

2738
منم همینطور‌  خواهرم سر زبون دار و من آروم ولی خواهرم دلش مهربونه جذبه هم داره همه جا اما من س ...

من از اون بهتر حرف میزنم 

ولی اون خط قرمز نداره 

جلوی همه الکی بدوبیراه میگه

اصلا موقعیت و نمی سنجه

ترکیب بی عقل و بیشرف ،،ترکیب خیلی سمی هست

پسرش ۱۷ سالشه اگه پسر ۵ ساله من به پسرش بگه بالای چشمت ابروئه یا جواب پسرشو بده تا بچه رو گریه نندازه ول نمیکنه

یکمم از اذیت کردن بقیه لذت میبره

ازش متنفرم 

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون

من که خیلی دوست دارم پیش همه عزیز باشم‌اما نیستم و‌نمیشم مخصوصا خانواده و فامیل شوهر 

کلا خیلی دوست دارم مثل اون ادمی باشم که همه دوسش دارن ولی نمیدونم چجوری شوهرمم اخلاقی برام نمیزاره

من از اون بهتر حرف میزنم  ولی اون خط قرمز نداره  جلوی همه الکی بدوبیراه میگه اصلا موقعی ...

خدا هدایتش کنه نه این فرق داره با خواهرم 

چطوری یه خواهر اینطوری میتونه باشه 

2706