2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقددد درکت میکنم خواهر من عاشق یکیم و رفتم حسمو بهش گفتم اولش اکی داد بعد ی هفته زد زیرش و خوارم کرد میدونی من کمبودی نداشتم هیچ جوره فقط مشکلم این بود عاشقش بودم ،و اون جسورانه خوردم کرد چون همش عشقمو بهش نشون میدادم ،الان شاده و مطمئنم دنبال هزاران دخترم هست ولی من چون عاشقش بودم از لیستش حتی خط خوردم پسرا اینطورین

2740

راستش تا حالا اینچیزو تجربه نکردم . ولی خودم شده جواب ندم ‌. اخه ‌. دیگه مثل اول نبودن منم دیگه هر چقط پیگیرم میشنو پیام بدن حتی ملیونتا . نادیده میگیرم . کسی ک از چشمم افتاده دیگه افتاده ... بنظرم بهتره بیخیال شی . کلا پسرا دنبال دختری ک دنبالشونه نیستن . جوری باش ک دنبالت باشن نه تو دنبال باشی . 

برای خودت ارزش و احترام قائل شو

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم