2737
2739

درماتیپیک.

ژیناژن

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درماکلین

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
درماتیپیک. ژیناژن

فبمتش؟

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2740
چرا میخوای عوض کنی ضدافتابتو؟

ی مدت فاز روتین پوستی گرفته بودم پیکسل میزدم ولی الان اصلا ضد افتاب نمیزنم..

پوستمم روشنه خوزستانم هستیم..این مدتم مجبورم صبح برم بیرون گفتم اگه مارک بهتری هست بخرم حداقل بزنم🥲

ی مدت فاز روتین پوستی گرفته بودم پیکسل میزدم ولی الان اصلا ضد افتاب نمیزنم.. پوستمم روشنه خوزستانم ...

من پیکسل امتحان نکردم،الان لافارر میزنم میخواستم ایندفه عوضش کنم پیکسل بخرم

اگه میتونی هزینه کنی ایزیدین بخر

درماتیپیک خیلی شنیدم شما ازش راضی بودین؟ بعضیا میگن ضد لکم هس

آره من راضیم خیلی 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2706