2737
2734

دوستان سلام 

قضیه از این قراره که پدربزرگم پونزده سال پیش چند تیکه زمین میفروشه و به هر کدوم از پسراش ۱۲میلیون پول میده 

اون زمان عموی ته تغاری م  که از همه بچه ها کم سن و سالتر بوده مامان بزرگم پولشو بهش نمیده.و براش طلا میخره و میگه هر زمانی که ازدواج کردی بهت میدم 

مادریزرگم بسته به فرهنگ شهرمون شش تا النگوی بیست و یک عیار و یه گردنبند مرتشع میگیره که از نظر ما زیباست ،

خلاصه گذشت و سه سال پیش عموم توی دانشگاه به یه دختر از شهر دیگه علاقه مند شد ،خلاصکه رفتبم خاستگاری و و نامزدی و تا رسید به عقد ؛مامان بزرگم طلا هارو توی مجلس بهش داد و کل فامیل طرف ما فک شون وامونده بود که چقدر سنگین طلا دادین و کل فامیل عروس ریز ریز میخندیدن که دهاتیا اینا چیه آوردین بجاش یه سرویس سفید ساده میوردین 😐

اونجا مامان بزرگم به مامان عروس گفت این طلا ها رسم ماست برای عروسی طلا به سلیقه عروس خانوم تهیه میشه

نگم از زن عموم که کل عقد مثل برج زهر مار بود 😐

یک سال بعد بساط عروسی به راه افتاد 

عروس خانوم به عنوان طلا یه سرویس طوقی ساده  سفید رنگ  و یه دستبند شامپاینی رنگ و یه انگشتر تک نگین سفید انتخاب کرد 

گفت سلیقه من اینه نه طلاهای شما که حتی روم نمیشه استفاده کنم 😐عموم بهش گفت عزیزم لطفا توی عروسیای طرف خودتون طلای مورد پسند خودتو بنداز و طرف ما طلاهای مارو بنداز ،گذشت و گذشت تا هفته گذشته که عروسی یکی از فامیل پدری دعوت شدیم 

مادریزرگم به زن عموم کفت عزیزم لطفا النگو و سرویس طلاییتو بنداز 

همونجا زن عموم شروع کرد به داد و بیداد که شما بی کلاسید ،خانواده تون فامیل تون جد و آباد تون بی کلاس و دهاتیه ،اصلا میرم طلا زرد هارو آتیش میزنم راحت شم و این حرفا ،خلاصکه رفت سمت خونه ش و یکم بعد با عموم رفتن عروسی 

اونجا توی عروسی دیدیمش ،طلاهای سفید خودشو انداخته بود ،خواهر شوهر مادریزرگم از مادربزرگم پرسید فلانی طلاهاشو فروخته که بدل انداخته ؟😐همونجا گفتم نه عمه جان طلای سفید انداختن سلیقه عروس خانومه 

خلاصکه این بود دعوای مامان بزرگم و عروس جدید بخاطر طلا 😐وقتی میگن تفاوت فرهنگی و مهم بدونین واسه این وقتاست....

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

طلاها ازش میگرفتین

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا

اینکه طرف بیاد بگه اینکارو بکن این طلاها رو بنداز دخالته به خود زن عمو ربط داره 

چرا دخالت بیجا میکنن تا باعث دلخوری ودعوابین یکی دیگه بشه طرف زندگی خودشه دوست داره اصلا نندازه طلا یا نقره بخره 

2738
طلای بیشت و یک عیار داریم؟

اره جونم 

اکثر طلاهای اماراتی بیست یک و حتی بیست و چهار عیارن 

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

تا اینجا که خوندم صد در صد حق با عروس خانوم هست ،بالاخره شما هم تو این کشور زندگی میکنید وحالا فرهنگ شما طلا زرد وپر قبول میکنه دلیل نمیشه همه دوست داشته باشند واینکه همه بخوان تعیین تکلیف کنند قشنگ نیست ،بهتر بود برای عقد هم طلا مطابق عرف جامعه وسلیقه عروس میدادید وبا پول اون طلاها یک زمین یا ماشین براشون میخریدین .

2706