2733
2734
وقتی گذشت کردید یعنی این حق رو از خودتون ساقط کردید و نمی‌تونید دیه بگیرید . مگه اینکه اثبات بکنین ا ...

مارضایتی ندادیم

وهیچ مدرکی براینکه مارضایت دادیم رو ندارن 

واینکه سقوط پدرم ازطبقه ششم ساختمون بوده وکل شهردرجریان هستن ومستندات پزشکی هم موجوده

در صورتی که زوج‌ به زوجه حق تنصیف اموال و بده . در هنگام طلاق اگه دادخواست طلاق از سمت زوج باشه نصف ...

شوهرمن خونه رو بعد ازازدواج گرفته من کلی طلاهم براخونه فروختم یعنی میتونم سه دنگ خونه رو ازش بگیرم؟ چون امضا کرده این بند رو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مارضایتی ندادیم وهیچ مدرکی براینکه مارضایت دادیم رو ندارن  واینکه سقوط پدرم ازطبقه ششم ساختمو ...

در این صورت دیه مشمول مرور زمان نمیشه . یعنی شما همین الان هم میتونین پیگیری بکنین

شوهرمن خونه رو بعد ازازدواج گرفته من کلی طلاهم براخونه فروختم یعنی میتونم سه دنگ خونه رو ازش بگیرم؟ ...

در صورتی که دادخواست طلاق از سمت همسرتون باشه بله نصف خونه به اسم شما میشه 

2728
در این صورت دیه مشمول مرور زمان نمیشه . یعنی شما همین الان هم میتونین پیگیری بکنین

پس میشه شکایت کرد!وعذرخواهی میکنم پدر من قطع نخاع شده بودواینک مهره ۲شکست و۳پودر شد جمجمه سرش ازوسط نصف شد و دستش شکست حدودا دیش میدونین چقدرمیشه!

پس میشه شکایت کرد!وعذرخواهی میکنم پدر من قطع نخاع شده بودواینک مهره ۲شکست و۳پودر شد جمجمه سرش ازوسط ...

اینو به من بگو .پدر شما به واسطه سقوط همون موقع فوت کردن یا نه بعدش فوت کردن ؟ اگه بعد فوت کردن چند سال بعد 

چندسال بد ازسقوط فوت کردن سال ۸۹سقوط کردن سال ۹۹فوت کردن

ای وای .نه نمیشه . چون فاصله زیادی بین اون اتفاق و فوت وجود داشته و اینکه پدر خدا بیامرزتون از حقشون استفاده نکردن و فوت کردن حالا شما نمی‌تونیم مدعی بشین متاسفانه

2738
ای وای .نه نمیشه . چون فاصله زیادی بین اون اتفاق و فوت وجود داشته و اینکه پدر خدا بیامرزتون از حقشون ...

من ازسه تاوکیل مشاوره گرفتم گفتن قانونش برداشته شده قبلامدت زمان زیادی ک میگذشت نمیشد شکایت کرد ولی الان اون قانون برداشته شده

من ازسه تاوکیل مشاوره گرفتم گفتن قانونش برداشته شده قبلامدت زمان زیادی ک میگذشت نمیشد شکایت کرد ولی ...

بله . منم گفتم دیه الان دیگه مشمول مرور زمان نیست . ولی پدرتون فرصت کافی داشت برای استفاده از این حق. ولی وقتی استفاده نکردن و فوت شدن ساقط شده