2733
2734

😁هرچی سنگه مال پای لنگه

کاملا حقیقته 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه راستش 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2740

منظورتو نمیفهمم ولی یجیزی بگم بیشتر مشکلات با پول حل میشه درسته من منکرش نمیشم ولی یسری مشکلات به هیچ عنوان حل نمیشه ادمایی که پول ندارن فکر میکنن اونی که پولداره خوشبخته !!! ادم ها خوشبختی رو تو چیزی که ندارن میبینن بعد اون پول بر پولدارا عادی شده دیگه خوشحالشون نمیکنه و درد و غمای دیگشون بیشتر به چشم میاد نمیدونم متوجه شدی یا نه ادم باید حال روحیش خوب باشه بر یکی هم خواستید دعا کنید به جای پول .... دعا کنید حال روحیش همیشه خوب باشه اون خوشبخت ترینه

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💚                                            پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🤸‍♀️🌱                  حتی معجزات هم کمی زمان میبرند....🌈✨

ب عنوان آدمی که پولدار بودم مجردی زیاد تو زندگی رنج کشیدم همه چیز پول نیست 

ضمنا پولدارا یعنی چی ؟پولدارا مگه قاتل و جانی ان؟ می‌دونی چند برابر ی فقیر بعضی هاشون تلاش کردن تو زندگیشون؟

تاوانی اگر باشه فقط برای کسی که ظلم کرده باشه

آدم صبور باشه همه چیز می بینه

هیچی تو این دنیا بی جواب نمیمونه

فقط دیر و زود داره

پول این پولدارا هم در برابر قدرت خدا هیچه

من دیدم که میگم، به وقتش حساب پس میدن

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰
2706