2733
2739
عنوان

دیشب تو مهمونی یه مسئله ای پیش اومد که

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 40 پست
خدایی وقتی دعوت نکردید چ توقعی دارید ک طرف دعوتتون کنه!؟

منم همینو میگم 😄 برای همین میگم حق با اونا بود نه خواهرم 

من شیش ماهه با خواهرم قهرم ،حرف منطقی سرش نمیشه

همانا با نام خدا ،دلها آرام میگیرد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱خانواده زیاد بودن فقط

نمیدونم ،من که دخالتی نداشتم فقط بیننده بودم ،جالب اینجاست که پافشاری میکنه رو‌حرفش ،دیشب یه لحظه اومدم بگم خواهرم کلا خودخواهه گفتم جلوی داماد جدید زشته 

زشت توی مهمانی بحث کردن کسی نبود خواهرتو ساکت کنه

والا من زورم نمیرسه ،شیش ماهه باهاش قهرم ،انگار آدما ازدواج میکنن خودخواه میشن

2728
من فضولیم گل کرده مامل بگو😂

دیشب مراسم پاگشای یکی از اقوام بود که ما دعوت کرده بودیم ،خواهرمم دعوت کردیم ،خواهرم زودتر ازدواج کرده بود ولی برای مراسمش ااونارو دعوت نکرده بود( خواهرم اجازه نداد دعوتشون کنیم) ،اونا هم متقابلا برای مراسم دخترشون دعوتمون نکردن که از نظرم حق داشتن 

بعد دیشب خواهرم برگشت گله کرد که چرا مارو دعوت نکردین تا رسید کفت 😐 اوناهم شروع کردن که شما اول مارو دعوت نکردین که من تو اشپزخونه بودم دیذم صدا رفته بالا 😄 گفتم بابا تموم شده بیخیال شین ،هنوز هردوتا خانواده دوتا دختر دارن ،سر ما تلافی میکنیم و هردو همدیگرو دعوت میکنیم ولی مهمونمون برگشت گفت به نظرت حق باکیه ...من موندم چی بگم گفتم قطعا حق با مهمونه ولی یه کوچولو هم حق به خانوادم میدم و بهتره کشش ندیم ...ولی کدورتا بازم باقی موند

دیشب مراسم پاگشای یکی از اقوام بود که ما دعوت کرده بودیم ،خواهرمم دعوت کردیم ،خواهرم زودتر ازدواج کر ...

ای بابا🥲اره حق با اونا بوده ولی اشکال نداره چندانم موضوع مهمی نیست یادشون میره هردو

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💚                                            پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🤸‍♀️🌱                  حتی معجزات هم کمی زمان میبرند....🌈✨
ای بابا🥲اره حق با اونا بوده ولی اشکال نداره چندانم موضوع مهمی نیست یادشون میره هردو

امیدوارم ،به نظر میومد حل نشه ،هردوطرف زیادی گله کردن و معلوم بود که ناراحتن ،کاش بیشتر گذشت داشتن آدما

2738
از آدمایی مثل تو خیلی بدم میاد با اینکه میدونید حق با طرف نیس ولی چون خانوادتون با دوستتون هستش طرف ...

نخوندی من چی نوشتم وگرنه اینو نمینوشتی 😂 منم طرف مهمون رو گرفتم،یاد بگیریم زود قضاوت نکنیم 

نخوندی من چی نوشتم وگرنه اینو نمینوشتی 😂 منم طرف مهمون رو گرفتم،یاد بگیریم زود قضاوت نکنیم 

دوباره تاپیکت خوندم همین برداشت میشه ازش کرد، خواستی خودتم یبار دیگه بخون، شما اشتباه بیان  کردی مشکل از قضاوت من نبوده

دوباره تاپیکت خوندم همین برداشت میشه ازش کرد، خواستی خودتم یبار دیگه بخون، شما اشتباه بیان  کرد ...

اوکیه ،بالاخره برداشت ها متفاوته