2733
2734
عنوان

دیشب تو مهمونی یه مسئله ای پیش اومد که

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 40 پست
من کافیه ی جا حرف اشتباه توی دلم یا ب طرف بگم سریع همون اتفاق سرم میاد ب ابحیت بگو ی جعبه شیرینی ...

خواهرم اخلاق خوبی نداره از نظر من و حرف منو قبول نداره ،دیشبم اصلا خوشم نیومد با مهمون بحث کرد ،ناراحت شدم 

همانا با نام خدا ،دلها آرام میگیرد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما نپریدیم 😂این چه اصلاحیه توروخدا ،من داشتم چای میریختم دیدم بینشون بحث شد ،رفتم گفتم بیخیال شین ب ...

من فضولیم گل کرده مامل بگو😂

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💚                                            پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🤸‍♀️🌱                  حتی معجزات هم کمی زمان میبرند....🌈✨
2731
چرا 

مراسم پاگشا بود ،ما طرف رو تو مراسم خواهرم دعوت نکرده بودیم چون خواهرم اجازه نداده بود ،اونا هم متقابلا با ما همینکارو کردن و دیشب بحث گله پیش اومد ،از نظر من اول خواهرم اشتباه کرده نه اونا 

2740
حالا مهمونت کی بوده؟ دوتا خواهر مهمونی رو ب کام طرف تلخ کردید😉

نه من که طرف مهمونا بودم 😄کلی هم بهم خوش گذشت ،موضوع این بود که دیشب مراسم پاگشای یکی از اشنایان بود و ما دعوت کرده بودیم ،خواهرم زودتر ازدواج کرده ولی به مامانم اجازه نداده بود اونارو دعوت کنیم ،متقابلا اونا هم برای عروسی دخترشون مارو دعوت نکردن ،که از نظر من اول اشتباه از خواهر من بوده

چیزی که عوض داره گله نداره باید طرف حق رو میگرفتی و حرمت مهمون رو نگه میداشتین 

دعوا نشد اصلا 😄فقط میگم خواهرم باید بپذیره که اشتباه کرده و اصلا حرف رو باز نمیکرد ،رابطمون طولانیه و اصلا ناراحتی تو مراسم پیش نیومد ولی هم گله کردنارو هم دوس نداشتم ،خواهرمم مهمون ما بودن در حقیقت

یعنی طرفت اختیارش دست یه علف بچه

سنش که کم نی ولی خب مراسمش بوده و به خاطر محدودیت تو تعداد اونارو نگفته بود درصورتیکه به نظر من اشتباه کرد چون خانواده خوبی بودن همیشه ( از بچگی تا الان جز خوبی ندیدیم ازشون )

کاش میتونستم یهدونه بزنم 😂همینه اصلا حرف دلم

مادرت اختیارش دست بچه س خواهرت چندسالشه دعوت نکردید انتظار دعوت داشت خواهرت شوهرش چطور طلاقش نمیده با این اخلاق ولا خوب مهمان اومد خونتون

2706