2737
2739
عنوان

بدبخت شدم بیایید😭😭رل فامیل

355 بازدید | 42 پست

قبلا با پسر عمم رل بودم این ماجرا برای سه سال پیشه بعد که فعمیدم معتاده کات کردم . بعد بهم اس داده اگه همو ببینیم بامن حرف نمیزنی منم بلاکش کرده بودم بعد نوشته ادم جواب دشمنشم میده بی لیاقت 😭نکنه بره به همه بگه 

نمیگه چون بگه خودشم بدنام میشه

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم نمیره بگه

برای اینکه بتونه بره مخ بقیه دخترای فامیل هم بزنه هیچی نمیگه نترس

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟
2740

غلط کرده ، مدرکی ازت نداره که .

خودشم میترسه بگه برای خودش سر و دعوا و دردسر دست کنه .

نترس هیچی نمیشه . توکلت به خدا 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
اون پسره برای ازدواج مشکلی نداره

ن بابا دیگه دوره زمانه اینحرفا گذشته

بعدشم بره بگه باید با مدرک ثابت کنه باتو بوده

کاری ک نکردین؟

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
نگو خیلی بچه بودم ۱۴سالم بود

واقعا ماهم بچه بودیم کلی توفامیلم کرم ریختن واسمون خواهرجان امااینکارونکردیم خیلی اشتباه کردی ۱۴ سال عاقل بایدمیبودی سن کمی نبود دیگه گذشت اما سعی کن باخوبی باهاش رفتارکنی اماسرد که حداقل دشمنی نکنه بره بگه

2706