2737
2739
عنوان

بهم طعنه میزنن قلبم خیلی شکسته

53 بازدید | 6 پست

دوتا پسر دارم ۳ونیم ۵نیم ساله. پسر بزرگم تقریبا کامل حرف میزنه ولی با کسی صحبت زیاد نمیکنه تو خودشه فقط با بچه ها حرف میزنه  پسر کوچیکم تقریبا ۵تا کلمه میگه. ولی همش از خانواده شوهرم طعنه می‌شنوم شوهرم امروز بهم میگه بچه نمیتونه درست صحبت کنه خجالت میکشم ببرم بیرون. بخدا می‌خوام زار بزنم  کلاس گفتار دوماهه میبرم خیلی بهتر شدن ولی از طعنه ها دیگ نمی‌کشم  خانواده شوهرم همش میگن ما گریه میکنیم بچه ها اینجوریه مگه چشونه خب به حرف میوفته منم تلاشمو دارن میکنم چرا مثل یه مریض بهشون نگاه میکنن. خدایا

وا خانواده ی شوهر من این ژنو دارن خیلی بچه هاشون تا ۴ سالگی مثل لال ها اد بودا ددیدا حرف میزنن و بعد چنان سخنرانانی میشن و شدن!!!

چقدر بهم سخت میگیرن ملت

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا خانواده ی شوهر من این ژنو دارن خیلی بچه هاشون تا ۴ سالگی مثل لال ها اد بودا ددیدا حرف میزنن و بعد ...

ماها ارث داریم خود شوهرم تا۶سالگی هیچی حرف نمیزده. ولی جیگرمو خون کردن پسر بزرگم تازه صحبتش کامل شده ولی هنوز مثل‌مربضا باهاشون رفتار میکنن

2728
ماها ارث داریم خود شوهرم تا۶سالگی هیچی حرف نمیزده. ولی جیگرمو خون کردن پسر بزرگم تازه صحبتش کامل شده ...

باهاشون حرف بزن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
با کی ؟ با خانواده شوهرم؟ 

با هرکس با بچه هات بدرفتاری می‌کنه