2737
2739

هم زخموشقاق داشتم هم بیرون زدگی چند تا یه چیزی هم درآورد گفت بدین آزمایشگاه کی میدونه چیزه خطرناکیه الان پنج روزه دارم هرروز مرگ رومی بینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مامانم الان یه هفته ای عمل کرده جواب آزمایشش نیومده هنوز ان شالله که واسه شما و مامانم چیزی نباشه خوب خوب بشید

بنده خدا دوتا داشت فقط یکیشو عمل کردن گفتن اگه اون یکی خودش خوب نشد باید عملش کنید همش میگه اگه خوبم نشد دیگه حاضر نیستم برم خدا برای کسی نخواد خیلی اذیت شدم

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2740
من مامانم الان یه هفته ای عمل کرده جواب آزمایشش نیومده هنوز ان شالله که واسه شما و مامانم چیزی نباشه ...

انشالله بهتر بشه من ک انقدر درد کشیدم انگاری اون دنیاررو دیدم

منم باید عمل کنم البته من مشکل دیگه هم دارم ببخشید احساس میکنم ۱۰ سانت انتهای روده زخم یعنی افتضاح د ...

خدایا این چه بیماری بود دچارشدیم الان پنج روزه دارم زجرمیکشم یبوست هم ول کن نبود 

خدایا این چه بیماری بود دچارشدیم الان پنج روزه دارم زجرمیکشم یبوست هم ول کن نبود 

منم یبوست شدید دارم چند ساله انقدر پشت گوش انداختم از ترس عمل که به این روز افتادم انتهای روده ام کامل زخم نمیدونم از هموروئید یا مشکل دیگه هم گرفتم

چرا دوتاشم برنداشتن الان بهترن

دکتر گفته بود اگه دوتاشو بردارم ممکنه مقعدت کوچیک بشه چون دوتاشم بزرگ بوده؛خوبه خداروشکر نمیتونه زیاد بشینه دکترش گفته بود یه دو هفته ای زمان میبره تا کاملا خوب بشید و بخیه ها جذب بشن

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
منم یبوست شدید دارم چند ساله انقدر پشت گوش انداختم از ترس عمل که به این روز افتادم انتهای روده ام کا ...

منم بیرون زدگی بود بازخم که یک سال ونیم هیچ جوره خوب نشدبخاطریبوست اخرش ب عمل کشید زخم مثل ترک لب هست

دکتر گفته بود اگه دوتاشو بردارم ممکنه مقعدت کوچیک بشه چون دوتاشم بزرگ بوده؛خوبه خداروشکر نمیتونه زیا ...

خداروشکر فقط مواظب باشن یبوست نگیرن منو یبوست اذیت کرد

2706