2733
2739
عنوان

داداشم داره افسرده میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 59 پست
تو این سن ماشین دارن واقعا خوش به حالشون😅😅 ببینید یه چیزی وجود داره که میگه یک انسان داشته های خو ...

اره من فکرمیکنم پدرم نباید این همه امکاانات براش فراهم میکرد

اون الان هیچ هدفی نداره چون هرچی میخواست داره و فقط میخواد رفیق بازی کنه…

نمیدونم کی میفهمه که داره اشتباه میکنه 

درسته که وضع مالی جامعه برا همه سخته ولی اون دوستش از اون ادماس که کلا از زندگی ناامیده و همش حرفای ...

متاسفانه زندگی ها خیلی سخت شده شما فرض کنین اگه کمک خانوادتون نبود برادرتون میتونست این جایگاهی که الان داره رو به دست بیاره😮‍💨

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه زندگی ها خیلی سخت شده شما فرض کنین اگه کمک خانوادتون نبود برادرتون میتونست این جایگاهی که ا ...

نه ولی باید دیرتر براش فراهم میکردن

الان براش زود بود میگه هیچکدوم اینا برام مهم نیست میگه پدرمادرم برام مهم نیستن منو درک نمیکنن و اصلا نمیبینه چقدر براش زحمت کشیدن و خانوادشو به چندتا رفیق فروخته

اره من فکرمیکنم پدرم نباید این همه امکاانات براش فراهم میکرد اون الان هیچ هدفی نداره چون هرچی میخوا ...

من جای خانوادتون باشم اون امکانات رو از برادرتون میگیرم بعد هم میگم مگه آزادی نمیخوای خب تو الان آزاد هستی برو هر کاری دلت میخواد بکن اینجوری باعث میشه قدر داشته هاشون رو بدونن برادر شما خوشی زده زیر دلشون🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2728
نه ولی باید دیرتر براش فراهم میکردن الان براش زود بود میگه هیچکدوم اینا برام مهم نیست میگه پدرمادرم ...

بهشون بگین اشکال نداره حالا که پولشون براشون اهمیتی نداره بدنش به من😅😂😂😂

۲۲ تازه ماشینم بابام براش خریده خودشم باهوشه دانشجوی زرنگی هست ولی هیچیو. نمیبینه دوست داره با رفی ...

داداشت مشکل منو داره دقیقا 

همچی حل میشه ب آرزوش میرسه ولی زمانی ک عقده ای شد و دیگه براش اهمیتی نداره :)

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
2740
شما مشکلت چیه؟

همینی ک گفتی شرایط همچی اوکیه 

ولی حق ندارم با دوستام جایی برم چون منو میخورن 

اون ک پسره تحملش سخت تره واقعا

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
😁😁

والا من کاملا قدرش رو میدونم ازش نهایت استفاده رو میبرم😅😂😂😂😂

همینی ک گفتی شرایط همچی اوکیه  ولی حق ندارم با دوستام جایی برم چون منو میخورن  اون ک پسر ...

اره. خب حالا طرز فکرت چیه؟ تو هم میگی خانوادت برات مهم نیستن؟ و از زندگی خسته ای؟ داداش من اینو میگه یعنی طرز فکرش ناراحتم کرده

اره. خب حالا طرز فکرت چیه؟ تو هم میگی خانوادت برات مهم نیستن؟ و از زندگی خسته ای؟ داداش من اینو میگه ...

اره دقیقااااا من حتی راضیم الان بمیرم 

واقعا خانواده ها فکر میکنن دارن خوبی میکنن ولی اینطور نیست اصلا 

خوشبحالش داداشت باز تورو داره 

من ک خواهرمم مثل اونا حرف میزنه چی بگم؟ همچی و تو خودم میریزم

اره دقیقااااا من حتی راضیم الان بمیرم  واقعا خانواده ها فکر میکنن دارن خوبی میکنن ولی اینطور ن ...

کاملا حرفات حرفای داداشمه.

میگم به نظرم با مشاور صحبت کن خیلی بهت کمک میکنه مطمئن باش

کاملا حرفات حرفای داداشمه. میگم به نظرم با مشاور صحبت کن خیلی بهت کمک میکنه مطمئن باش

مشاور و نمیتونم چون بفهمن میگن چی شده حالا 

ولی ای کاش داداشت بتونه دانشگاه انتقالی بگیره به شهر نزدیک حداقل یکم نفس بکشه یکم ب خودش بیاد 

من ک دخترم امیدی ندارم

ولی امیدوارم حال داداش تو خوب شهههه

مشاور و نمیتونم چون بفهمن میگن چی شده حالا  ولی ای کاش داداشت بتونه دانشگاه انتقالی بگیره به ش ...

مرسی ولی داداش منم صبح تا ۱۰شب خونه نیست به بهونه دانشگاه و باشگاه.

خب مشاور تلفنی بگیر توی نت سرچ کن 

هرچی که باشه به حال خوبت کمک میکنه

2706