2733
2734

خدایی چقد این فروردینیا ماهن😛

ولی ناموصا دیر تموم شدا همش تو فروردین گیر کرده بودیم

آخه ماه تولدم فروردینه ذوق داشتم ولی تموم شد رف تا یکسال بعد⁦☹️⁩

امروز خییییییلی حال دلم خوب بود با یکی از دوستام رفتیم فرحزاد که اخر فروردین ماهو قشنگ تمومش کنم😍

میدونم تاپیک مسخره ای بود ولی دوس داشتم حال خوبمو اینجا به یادگار بزارم بمونه💜

منم فروردینم واز ماه تولدم بیزارم سال جدید وسن جدید کاش اسفند بودم😐

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره واقعا حیف ، منم خیلی دوسش دارم فروردینیم ، البته نه چون ماه تولدمه 

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋
2728
اخرم نفهمیدم چرا همه میخواستین فروردین تموم بشه!!سوال شده واقعا برام  هرجا رفتم همین بحث و دید ...

چون ۱۳ روزه عید تعطیله و رو مخه😂

اصن یجورایی سیستم زندگی بهم میریزه تو این ماه🤣

2740
اصن یه حسو حال دیگه ای توشه

خیلی 🥺 دلم گرفت کاش تموم نمیشد😭😭

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋
آره واقعا حیف ، منم خیلی دوسش دارم فروردینیم ، البته نه چون ماه تولدمه 

من خودم چون فصل بهاره دوسش دارم گلها و درختا شروع به جوونه زدن میکنن😍انگار همچی تازه شروع میشه 

من خودم چون فصل بهاره دوسش دارم گلها و درختا شروع به جوونه زدن میکنن😍انگار همچی تازه شروع میشه  ...

آفرین دقیقا حس خوبی داره 😍

عزیزم میاد ولی دیر میاد😉

نه بیاد که یه سال بزرگتر میشم😅