2733
2734
عنوان

اونایی که خسته و غمگینن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 48 پست
این قضیه رو من دیشب فهمیدم و از دیشب مغزمو خورد ولی دارم رو خودم کار میکنم بلند میشم 

دقیقا حرف من هم همینه زندگی هم شادی داره هم غم ما باید یاد بگیرم از شادی هاش نهایت استفاده رو ببریم از غم خاش هم درس بگیریم هیچوقت به خاطر یه اتفاق ناخوشایند امید خودتون رو از دست ندین🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راسش من از فردی که بدم میومد خیلی وقت بود گذشتم و این مدت چند ماه این دوستم اومد و نفرت هامو زنده کر ...

اینکه یک نفر باعث ناراحتی شما بشه تقصیر شما نیست اما اگه ناراحت بمونین تقصیر شماست🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
اینکه یک نفر باعث ناراحتی شما بشه تقصیر شما نیست اما اگه ناراحت بمونین تقصیر شماست🙂

ببخشید من دیشب نتم قطع شد و اصلا صفحه بالا نمیومد، سعی میکنم پشت سر بذارمش، حرفاتون برام کمک کننده بود.

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
2728