2733
2739
عنوان

امشب بعد ۸سال بزرگترین آرزوم براورده شد.بیاین‌تو خوشحالیم سهیم شین

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 62 پست
از همین الان دارم خوشبختیو حس میکنم. شاسد باورت نشه از خونه ۱۱۰ متری دو خواب و عالی الان اومدم تو خ ...

خداروشکر

چقدر خوشحالم از حال خوبت عزیزم. کاملا درک میکنم چی میگی. ان‌شاءالله همیشه همین‌جور شاد و سرزنده باشی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای کاش نمیخوندم تاپیکت رو😕 ته دلم خالی شد... من چند وقته دیگه باید برم با مادرشوهر زندگی کنم😞&nb ...

نروووو بخدا ماهایی ک رفتیم پشیمونیم

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره میشه یه دعا کنی که صحیح و سالم نی نی مو بگیرم بغلم💋
خداروشکر عزیزم،امیدوارم هرچه زودتر خودتونم صاحب خونه بشین

ممنونم عزیزم. خونه مال خودمون بود خودمون ساخته بودیم متاسفانه اونجا.

دعا کن بتونیم اونحارو بفروشیم جای دیگه بسازیم.دیگه برنگردم

2731

خداروصدهزارمرتبه‌شکر✨🤲❤️

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

[QUOTE=336032213]وای کاش نمیخوندم تاپیکت رو😕 ته دلم خالی شد... من چند وقته دیگه باید برم با مادرشوهر زندگی کنم😞&nb ...[/QUOTEوای اگ میتونی نرو خیلی سخته پوستت کنده میشه خودم یه عذاب کشیده ام ک هنوزم دارم میکشم

2740
ازاد شدم ننه ان شاالله ازادی قسمت همه😂 واکنشی نداشتن خانواده همسرت؟

ن چیزی نگفتن. ما اول میخاستیم بفروشیم اما با فروش راضی نیستن چون میگن خودمون ساختیمو فلان حیفه.البتع دلیل اصلی من پله بود طبقه سوم بودیم بدون اسانسور باردارم هستم سختمه. هم من هم همسرم زانو درد گرفتیم. وگرنه ک نمیشد بگیم میخایم از شما فرار کنیم  

نروووو بخدا ماهایی ک رفتیم پشیمونیم

نمیشه چون مادرشوهرم تنها شده و از تنهایی میترسه حالا یکی از پسرا باید بره تو یه ساختمون باهاش زندگی کنه... از بین پسرا بچه ی حرف گوش کن مادر، شوهر منه😒😞

عزیزمم حالتو خریدارم ایشالله هر روز در حال پیشرفت باشید یه خونه مستقل بخرید چجور همسرت رو راضی کرد ...

اشالله خدا از دهنت بشنوه.

دوساله دارم ب همسرم میگم. ولی بهش بدی های مامانشو نگفتم گفتم من دوست دارم‌مستقل باشم حتی با مامان خودمم یجا نباشم.ک حساس نشه.

دیگه باردار ک شدم روحین خیلی حساس شده یشب گریه کردم. دیگه بفکر افتاد. افتاد  دنبال خونه

نمیشه چون مادرشوهرم تنها شده و از تنهایی میترسه حالا یکی از پسرا باید بره تو یه ساختمون باهاش زندگی ...

خدا ب دادت برسهه

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره میشه یه دعا کنی که صحیح و سالم نی نی مو بگیرم بغلم💋
2706