2737
2739
عنوان

چندساله باهاشم بهم بی توجه هست

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 38 پست
همین الانم از وقتی مغازه زده تغیر کرده باهام قبلش مغازه نداش

واای از آن زمان ک گدا یک شبه پولدار بشه...دختر باشخصبتی هستین باسوادین اشتباه منو مرتکب نشین منم بااینکه میدونستم دختره عشقش مثل من نیست ولی باز موندم گفت شاید درست بشع ولی اخرش رفت ۱۱ماهه ک رفته دختری ک وقتی زنگ میزدم گفت دوست دارم با گریه میگفت...عشق اون عشقبه ک وقتی پیام میده براش ذوق کنی

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
ی چیزی رو برادرانه بهتون میگم...هردختری ک شخصیت داشته باشع و تو ی خانواده باشخصیت بزرگ شده باشع وضع ...

وای من معذرت میخوام نمیدونستم آقایید

بله درست میگید اگر دختر بساز و زندگی کنی باشه

حتما با شرایطش میسازه و سعی میکنه خونه و ماشین در کنار هم زودتر بخرن

ولی دخترایی هم هستن که فقط از صبح تا شب توی خونه خوابیدن ولی منتظر یه پسر پولدار با ماشین مدل بالا و خونه و حقوق بالای ۴۰ تومن هستن

واقعا توی اوضاع که  پسرا دودی و رفیق باز و  دنبال خوش گذرونی هستن پسر کاری و خوب کم هست

همونجور که دختر خوب هم کم پیدا میشه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من معذرت میخوام نمیدونستم آقایید بله درست میگید اگر دختر بساز و زندگی کنی باشه حتما با شرایطش ...

خاهش میکنم شما ببخشید ک نظر دادم داخل تاپیکتو ..

دختر بساااز کمه مگه دیگه شانس بباره ی دختر مثل شما خدا سر راهش بذاره وگرنه ما ی دختر تو کوچمون هست باباش گفت ب ماهی۱۵۰ملبون راضی نیست دختره ام ۲۵سالشه خاستگارم نداره هیچکارم هست ولی مادرش قُده همینه ک میگن مادرو بببن دخترو بگیر ایناییم ک طلب شاهزاده با اسب رو دارن اخرش ب ی آدم ساده رضایت میدن

خاهش میکنم شما ببخشید ک نظر دادم داخل تاپیکتو .. دختر بساااز کمه مگه دیگه شانس بباره ی دختر مثل شما ...

نه خواهش میکنم .تاپیک من نیست😁

ممنون لطف دارین

آخر مجبوره که یه آدم خیلی معمولی قبول کنه چون هیچکس جرات نمیکنه با همچین شرطی و مادری پا پیش بذاره

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2728
نه خواهش میکنم .تاپیک من نیست😁 ممنون لطف دارین آخر مجبوره که یه آدم خیلی معمولی قبول کنه چون هیچک ...

تاپیک شما نبود😅🤦‍♂️اثرات بی خابیع🤦‍♂️😂بخدا هیشکی نمیره سمتش مگه آدم دیوونه باشع اینجور دخترا بدرد نمیخورن دختر باید باشخصیت باشه 

تاپیک شما نبود😅🤦‍♂️اثرات بی خابیع🤦‍♂️😂بخدا هیشکی نمیره سمتش مگه آدم دیوونه باشع اینجور دخترا بدر ...

نه نبود 

منم کامنت میذاشتم فقط😂

بله درسته 

نه نبود  منم کامنت میذاشتم فقط😂 بله درسته

اها😅

ولی خوب شد ک باهاتون آشنا شدم و دیدم ک هنوز دخترایی مثل شما وجود دارن🌹

اها😅 ولی خوب شد ک باهاتون آشنا شدم و دیدم ک هنوز دخترایی مثل شما وجود دارن🌹

مرسی لطف دارین

انشالله که با یه دختر خوب و با درک و شعور ازدواج کنید🌸🤗

2740