2733
2734

سلام خانما برای درد گردن چی خوبه که سریع جواب بده؟

شازده کوچولو پرسید:کی اوضاع بهتر میشه؟ روباه گفت:از وقتی که بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره.🍀🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای دردش مسکن بخور اما خب ورزشهای گردن اتجام بده و غضروف ساز مصرف کن کلا هر انسان عادی ای باید یک ماه در سال غضروف ساز بخوره 

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  

گردنت گرفته و به یه طرف نمیتونی بچرخونی؟

من ناپروکسن دکتر داد یه هفته خوردم خوب شدم 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2738
برای دردش مسکن بخور اما خب ورزشهای گردن اتجام بده و غضروف ساز مصرف کن کلا هر انسان عادی ای باید یک م ...

چه مسکنی خوبه عزیزم؟غضروف ساز تو چه موادی هست

شازده کوچولو پرسید:کی اوضاع بهتر میشه؟ روباه گفت:از وقتی که بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره.🍀🌻
نمیدونم استفاده نکردم ولی دیکلوفناک عالیه

مرسی عزیزم میگیرم فردا خدا کنه جواب بده

گردنت گرفته و به یه طرف نمیتونی بچرخونی؟ من ناپروکسن دکتر داد یه هفته خوردم خوب شدم 

عاره نمیتونم بچرخونم گردنمو اوه یک هفته طول کشید 🥴

قرص متوکاربامول بخور یا هم که امپولش رو بزن

قرصش خوبه ؟مثل آمپولش اثر میزاره؟

چه مسکنی خوبه عزیزم؟غضروف ساز تو چه موادی هست

مسکن مثل ژلوفن  یا اگه گردنت گرفته متوکاربامول 

غضروف ساز هم قرصه از داروخونه باید بگیرید 

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
عاره نمیتونم بچرخونم گردنمو اوه یک هفته طول کشید 🥴

من ۵، ۶ ماه درد کشیدم. برام کلی تست نوشت وقت نشد برم. دیگه با همین قرص و یه قرص اعصاب یه هفته ای خوب شد. 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2706