2737
2739
عنوان

اتفاقات فرا طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی یک ساعت به جلو رفت؟ بیشتر توضیح می‌دین؟

نمیدونم ما داشتیم آماده میشدیم فقط باید لباس میپوشیدیم 

فرض کن ساعت شش و ده دقیقه بود بهو شد هفت و ده دقیقه !!!

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2731
نمیدونم ما داشتیم آماده میشدیم فقط باید لباس میپوشیدیم  فرض کن ساعت شش و ده دقیقه بود بهو شد ه ...

شاید ساعت مشکل داشته

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
یعنی ساعت واقعی هفت و ده دقیقه شد یا ساعت خونۀ شما اینطور شد؟

هم خونه هم موبایل

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2740
شاید ساعت مشکل داشته

با زنگ مویابل بیدار شدیم قشنگ یادمه از ساعت دیواری ساعت رو گفتم بعد نمیدونم چی شد زمان تغییر کرد هم موبایلها هم ساعت دیواری تغییر کرد 

عجب! یعنی وقتی رسیدین سر کار، یه ساعت دیرتر از زمانی بود که باید اونجا می‌بودین؟ سر کار هم اون یک ...

بله یکساعت دیر رسیدیم

جلل الخالق!  این دیگه چی بود؟! اصلا دود از سرم بلند شد! اگه بخوام ۵ تا از عجیب‌ترین چیزهایی ...

😂😂😂😂 خودمم هضمش نکردم نمیدونم چی بود چطور شد ولی شد هنوزم بعد سالها وقتی با همسرم یادآوری میکنیم ایشونم میگه نمیدونم چه اتفاقی افتاد

2706