2733
2734

توروخدا هرکی مشهده برام دعا کنه. من به امام رضا مدیونم بازم دین بذاره گردنم شفای مادرمو بده اینو نوشتم اینجا تا اینجا ثبت بشه، تا اخر عمر برای خدا و اون قدم برمیدارم😭

یا اما رضا قسم به خواهرت که هم نام مادرمه، کمک کن خدا.... مادرم بی کسه... تنهاست... رنجور به من رحم کن که هیچ کس و جز اون ندارم.... یا رضا😭😭😭

یه حمد برای مادرم میخونید، شرمنده😭❤

خدایا به حق امام رضات همه بیماران بخصوص مادر استارتر رو شفا بده

الهی آمین

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
چشمام خشک شده از اشک، الهی خدا سلامتی بده به مادرتون😭

مادر من پیره و تنها زندگی میکنه خیلی نحیف و ضعیفه و کلا ۳۰ درصد قلبش کار میکنه منم روانم پاک شده انقدر غصشو میخورم متاسفانه زندگی بیرحمه باید قوی باشی

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
نترس، نمیمیری. من مصداقشم گفتم پدرم بمیره منم میمیرم. متاسفانه دوماه از مرگ پدرم میگذره و من هنوز ز ...

خدا به دلت صبربده قشنگم همه ی ما یروزی قراره بریم غصه نخور الهی که جای پدرتون بهشت باشه همنشین فاطمه ی زهرا باشن شماهم با دل شکستتون دعا کنید مریضشون شفا بگیرن ته دلشو خالی نکنید غم از دست دادن عزیز خیلی سخته واقعا هیچ جمله ای ندارم بگم دربرابر این غم سنگین خدا به دلتون صبر بده فقط همین 

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
مادر من پیره و تنها زندگی میکنه خیلی نحیف و ضعیفه و کلا ۳۰ درصد قلبش کار میکنه منم روانم پاک شده انق ...

از بچگی قوی بودن و یاد گرفتم مادرم از کودکیم مریضه اما من در اوایل جوانی پیرم ، خدا سلامتی بده به مادرتون💔

2706