2737
2734

کلاس سومه مجبورش کردم ۴ ساعت ریاضی بخونه آخه امتحان داره الهی بمیرم به حرفام گوش میده ،حقیقتش من از آینده خیلی میترسم مدام میگم تنها راه پیشرفت برای دختر درس خوندن هست صبح دستش تو جیب خودش باشه مستقل باشه دروغ چرا نی نی سایت و یه پیج تو اینستا خیلی روم تاثیر گذاشته وقتی داستان زنایی رو می خونم که بخاطر نداری مجبورن با بدترین مرد زندگی کنن دلم یهو خالی میشه میدونم الان یه عده میگن از درس زده میشه ولی من هر کس تو فامیل دیدم به بچش فشار آورده الان یه چیزی شده اونایی که ول بودن هیچی به هیچی امشب اومدم کنارش خوابیدم میخوام تا صبح نگاش کنم اصلا دیگه نمی دونم چی درسته چی غلط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتفاقا من برعکس شما فکر میکنم درس خوندن توی این دوره زمونه هیچ ارزشی نداره. دختر داداشم کلاس پنجمه امسال. رفته دوره بافت مو. بعدشم قراره بره میکاپ. زن‌داداشم دیده اطرافش افرادی که تحصیلات دارن ولی هیچی به هیچی. به همین خاطر اصلا اصرار به درس خوندن دخترش نداره. دختر خاله زن‌داداشم 21 سالشه. حتی دیپلم نداره. ولی تازگی یه سالن باز کرده. مرتب دوره میکاپ میزاره و خدا تومن درآمد داره. آدم باورش نمیشه دختری به این سن و سال و مجرد انقدر پولدار باشه. همه‌شم از خودشه. وگرنه پدرش یه معلم بازنشسته‌س با یه حقوق بخور و نمیر.