2733
2739
عنوان

خاک تو سرم واقعا🤦🏻‍♀️

424 بازدید | 44 پست

۱۵ سالمه رو یه ادم ۳۱ ساله کراش زدم و خب یه بار با یکی از دوستام کرم ریختم رفتم اینستا بهش با پیج فیک پیام دادم که عاشقتم و اینا کلی متن عاشقانه بعد گفتش که کی هستی من گفتم نمیگم و اینا بعد گفت ۳ تا اسم میگم اگه بینشون بودی بگو بینشونی منم گفتم باشه(دروغ گفتم) بعد یهو دیدم سه بار اسممو نوشت😬گفتم مگه قرار نبود سه تا اسم بگی؟ گفت همین دیگه بعد گفتم خب پس من نیستم بعد یکم حرف زدیم و اینا گفت بگو کی هستی و اینا بعدش دیگه من نگفتم اونم گفت تو که چیزی نمیگی منم خستم شد خداحافظی کرد بعد گفتم چیکار کنم چیکار نکنم که نفهمه منم بهم شک نکنه اومدم یه متن بلند بالا نوشتم که جرعت حقیقت بود و من فلانی لم از استان گلستان😂شهرستان مینو دشت 😂حالا خودم بوشهری ام بعد گفتم ببخشید و اینا بعد اول گفت نمیبخشم بعد گفت باید تو مکان و زمانی که من میگم یه اسکرین بگیری یا یه مکالمه ۵ دقیقه ای با من داشته باشی هنوز شک داشت که منم ، منم به دوستم گفتم بره تو اکانتم با صداش یه ویس بفرسته براش که شکش اژ اینکه منم برطرف شه دوستم و نمیشناسه ، بعد که دوستم پیس فرستاد یهو گفت خب نمیخواد بخشیدمت بعد باهم دوست شدیم بعد به دوستم گفتم بزار نظرشو راجب خودم بپرسم گفتم ببخشید فضولی میکنم ولی انگار .... براتون ادم مهمیه که فکر کردین من اونم دوستش دارید؟ گفت شاید بعد چند تا سوال راجب خودم ازش پرسیدم ، نزدیک ۲۰ تا سوال و به این نتیجه رسیدم که من و دوست دارههه😬😬😬وای ولی من روش کراش سگی اممم ولی سنم باهاش نمیخونههه😭ببخشید طولانی شدد 

بعد الان میگه من ایقند سوال جواب دادم باید بهم جایزه بدی بعد گفتم باشه چی میخوای گفت باید یه چیزی بگیری برا ... که بین من و اون یادگاری بمونه بعد الان قرار شده برا خودم و خودش به عنوان یه فرد ناشناس اکسسوری ست سفارش بدم ولی هنوز بین اون عکسایی که براش فرستادم انتخاب نکردهه چیزی😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با عنوانت موافقم

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 
2740

اگر دم دستم بودی گوشیت فرو میکردم تو حلقت 

خنگ خدا دخترای مردم درس میخونن فردا پس فردا میشن یه کاره ای تو هم رو هم سن بابات کراش بزن و از زندگی هم میفتی 

اعصابم خورد کردی تموم کن این بازی مسخره 

اون مرتیکه یک هول و مریض هست 

🖤🪦این کاربَر سَرِقَبرِآرزوهاش مَرگشو آرزو کرد 🪦🖤

بگیر بشین سرجات 😐۱۶سال تفاوت سنی کم نیستا الان سنت کمه نمیفهمی شایدم میخواد سوء استفاده کنه از کجا معلوم بالاخره اون۳۱سالشه شوهر من الان۳۰سالشه با این تفاوت ک من۲۴سالمه

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨
2706