2733
2734

ماست + هر چیزی یا خالی برای پوست عالیه

بخور وروغن های مختلف از جمله ناگیل بادام شیرین وزیتون عالیه اسکراب شکر وقهوه وآبلیمو 

شما چه تجربه هایی دارین؟؟؟

برای همدیگه خوب بخواهیم هر کسی نردبان خودشو داره حسادت ممنوع 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ماستی میزنی منم خیلی ماسک لازمم این بیرونیا در حد یه ربع بیست دیقه پوستو شاداب میکنن بعدش هیچی

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
2731

مرسی عزیزم 

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💚                                            پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🤸‍♀️🌱                  حتی معجزات هم کمی زمان میبرند....🌈✨

من از شیر و ماست و آرد و سیب زمینی استفاده کردم 

تاثیری در روشنی پوست نداشت اتفاقا رنگ پوست رو گرفته تر کرد و تا چند روز چربی پوستم غیر عادی بود

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2738

یه مدتم تخم به از عطاری میگرفتم . نصف لیوان و یکم تخم به مخلوط میکردم یه شب تا صبح میموند حالت ژله ای پیدا میکرد میزدم به پوستم خیلی براق و روشن میشد ولی بعدش تنبلیم اومد دیگه درست نکردم ماست باز بنظرم در دسترس تر و اماده تره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
بخور گرم یا سرد روغن از کجا تهیه می‌کنی 

عزیز دلم من بخور گرم اینجوری که تو یه کتری هر گیاهی که داشته باشم مثلا تو فک کن آویشن دم میکنم حوله میندازم رو سرم با روغن نارگیل بیست دقیفه ماساژ میدم

برای همدیگه خوب بخواهیم هر کسی نردبان خودشو داره حسادت ممنوع 
عزیز دلم من بخور گرم اینجوری که تو یه کتری هر گیاهی که داشته باشم مثلا تو فک کن آویشن دم میکنم حوله ...

روغن نارگیل از کجا میخرین ؟ ایناییکه عطاریا میفروشن اصله ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706