2733
2739

دوستان بچم شیش ماهشه بچه های طایفه همش میان صورت ب صورت میشن با بچم. سرما خورده بودن گفتم برین اونور مامانشون ناراحت شد که به بچه های ما کاری نداشته باش. الان بچم طفلی سرما خورده اخه رو ندم داد بزنم چیکار کنم؟ مثلا میان خونه ما میرن اتاق و یخجالو باز میکنن شلوغ میکنن چی بگم؟ مامانشون چیزی نمیگه بهشون لطفا تجربیاتتونو بگین.

هرجادیدی بچشون سرماخورده یامریضه بهونع بیار ازونجا برو .رودربایستی هم نداشته باش با کسی دنبالشون برو بگو چیزی لازم داری بگو بدم بهت .ناراحت شدن ب درک که شدن .مهربونی هم حدی داره

❤ My love M❤💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگو برید اونور با لبخند و لحن بچه گانه بگو این نی نی من پی پی کرده بو میده پیف پیف و از این حرفا . بعدشم بچه رو بغلت نگه دار و زمین نذار 

اگرم اذیت میشی رفت و آمد رو کمتر کن 

اگرم کم هست تحمل کن 

2740
هرجادیدی بچشون سرماخورده یامریضه بهونع بیار ازونجا برو .رودربایستی هم نداشته باش با کسی دنبالشون برو ...

اونا اومدن خونه هعی میگم سرما خوردین دور وایسین مامان باباش میگن نه سالمن .میرم دنبالشون ولی یکی دوجا نیست که ادم باید سرپا باشه فقط

وای ی سری بچم کوچیک بود مهمون اومد بچش چنگ زد ب صورت بچه من ک خون اومد صورتش مامان درد گرفتش هر هر م ...

یااا خدا چقدر بی فرهنگ اخه چی بگیم خدایا یکم سیاست و یکم زبون بده بهمون. ب بچم دوماهگی اب پرتقال میدادن لال بوم منم دقیقا 

لاقل سرما خوردن پانشن بیان خونه‌ایی که نوزاد هست. لاقل بگن ک بچه بشین. حالا اونا نمیگن ما چیکار کنیم ...

بگو نیاین ببین من فامیلی جز جاریم ندارم اتفاقا وقتیم ک بچهامون مریضن و طرف مقابل میخواد بیاد خونمون خودمون بهش میگیم نیا فعلا 

اونا اومدن خونه هعی میگم سرما خوردین دور وایسین مامان باباش میگن نه سالمن .میرم دنبالشون ولی یکی دوج ...

خب اندفه میگی بچه من سرماخورده بچه هات میگیرن ولمون کن بابا🤣 ولی خدایی یکاری کن کمتربیان خونت بچت گناه داره مریض بشه بهونه بیار تایکم بزرگترشه

❤ My love M❤💍
نگو برید اونور با لبخند و لحن بچه گانه بگو این نی نی من پی پی کرده بو میده پیف پیف و از این حرفا . ب ...

بغل خودم هست ولی میان میرن تو دهنش حالا یکی از بچه هاشون از لبای بچم میبوسه هی میگم فقط لپشو ببوس ولی گوش نمیده 

2706