2737
2739
عنوان

کاش پدرمادرا بچه هاشونو نزارن پیش مادربزرگا بچه پدر و مادر میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 48 پست
منم شاغلم وهمسرم راننده بیابون .حتی یک روز سه تا بچه مو به کسی نسپرده مگر مهد کودکی که مورد اطمینانم ...

شغلتون چیه؟ درامد شوهرتون فکرکنم زیادباشه شما دیگه نرو گناه دارن دوری پدر براشون بسه دیگه😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یادمه وقتی کلاس امادگی بودم اومدم پیش پدرومادرم یه روز قرار بود مارو ببرن تلویزیون (از این برنامه ها ...

الهی ❤️❤️🥺

منم مامانم تابستونا مارو مبذاشت خونه مامان بزرگم اونجا هیچکس حوصله مارو نداشت به زور مارو می‌بردن روضه اینا، یه بار گفتم نمیرم مامان بزرگم منو از موهام کشید بلند کرد با خودش به زور برد..‌

امسال میشم physiatrist :)
شغلتون چیه؟ درامد شوهرتون فکرکنم زیادباشه شما دیگه نرو گناه دارن دوری پدر براشون بسه دیگه😢

نه والا کافی نیست .من فرهنگی ام .با خودشون میرم زودترازشون میام نهار درست میکنم ..😃باباشون هم بیشتر شبها خونه اس .

وا چرا نمیره خونه خودشون

والا عادتش دادن. خواهر همسرم میگه با دختر کوچیکه دیگه م نمیسازن همش دعوا دارن صبح هم نمیتونم بیدارش کنم. خب بچه هستن دیگه همه خواهر برادرا همینن. 

2740
منم یه دوست دانشگاهی داشتم مادرش معلم بود اونم مینالید میگفت هروقت میومدم خونه هیشکی نبودوسوت وکور. ...

😂😂😂اخه میدونی شاغل بودن خانما ایرادی نداره اتفاقا خیلیم خوبه منتها مامان من چون کارش یه شهر دیگه بود و نمیشد منو ببره اینطوری شد وگرنه اتفاقا مهد کودک خیلی قشنگه

اینکه بیای خونه مامانت خونه باشه بوی غذا بیاد خیلی خوبه 😍😍 من پزشکم ولی هیچوقت کار توی بیمارستان رو انتخاب نمیکنم به خاطر پیشرفتش‌. زندگی بچه م مهم تره

بچه ات رو خودت بزرگ کن!! اگه اصلا شرایطش رو نداری بچه نیار  بچه ای که پیش یکی دیگه بزرگ بشه و ...

بخاطر بچه هام قید کار رو زدم و راضیم از تصمیمی که گرفتم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
من مامان خودم حوصله نداره اصلا نمیزارمش..  با خانواده شوهرم ما رفت و امد نداریم گاهی فقط پسرم ...

مهدکودک خوب واسه بچه ها خیلی بهتر از نگه داشتن توسط مادربزرگه

من قشنگ یادمه زمانی که دیگه اوردنم مهد صبحا که مامانم زود میزاشت منو مهد مربیمون میبرد مارو قصه میگفت رو پاش میخوابیدیم نازمون میکرد خیلی خوب بود

2706