2733
2734

من بچگیم به دلیل شاغل بودن پدرومادرم پیش پدربزرگم و مادربزرگم زندگی کردم(پدرومادرم یه شهر دیگه بودن) 

پدربزرگ و مادربزرگم بد نبودن اما راستش دیگه حوصلشون. نمیکشید به بچه محبت کنن و....

یجورایی فقط در حد اب و غذا دادن و خوابوندن بود به سایر نیاز هام توجهی نشده بود

و بچه ها من از همون بچگی به شدت ادم استرسی و ترسویی شدم اصلا خیلی داغون تا همین الانشم اینطوریم

گوشه گیر شده بودم بیش از حد خجالتی و ترسو شده بودم مثلا وقتایی که مریض بودم و نمیتونستم بخوابم سرم داد میکشیدن بخواب یا مثلا میترسوندنم اگر نخوابی فلان چیزا میان خفتت میکنن🤕

خداروشکر داداشمو خودم نگه داشتم بر خلاف من به شدت بچه اجتماعی و خونگرم و نترس هست بعضا ازش یاد میگیرم چجوری باید از زندگیم لذت ببرم 

البته این شرایط برا همه صدق نمیکنه بعضی پدربزرگا و مادربزرگا از پدرومادر بچه بهتر میتونن بچه رو بزرگ کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه میخواستن چیکار اگه فرار بود برن شهر دیگه و تنهاش بذارن 

والاع از کی میخواستن تو این دنیا بیشتر بخورن که بچه رو ول کردن به امان خدا 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
من شاغلم این‌حرفا رو ک میشنوم بشدت استرس میگیرم

بچه ات رو خودت بزرگ کن!!

اگه اصلا شرایطش رو نداری بچه نیار 

بچه ای که پیش یکی دیگه بزرگ بشه واقعا اونجور که باید با تو ارتباط برقرار نمیکنه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2740

پدر مادرا یه بار بچه‌داریاشونو کردن، خواهشا باز نوه ها رو نریزید سرشون بزارید آرامش داشته باشن، مسئولیت بچه هاتونو بپذیرید و قبل از اینکه بچه دار بشید واسه نگه داریش برنامه ریزی کنید، خودم شاغلم و کاملا این موضوعو رعایت میکنم

من شاغلم این‌حرفا رو ک میشنوم بشدت استرس میگیرم

به نظرم بچتو بزاری مهد کودک خوب خیلی خیلی بهتره 

اونجا بچه اصلا احساس تنهایی نمیکنه مثلا من یکم که بزرگ شدم گذاشتنم مهد قشنگ یادمه چقدر مربیا مهربون بودن باهامون حرف میزدن صبحای زود مارو میبردن اتاق خواب قصه میگفتن رو پاشون میخوابیدیم

اره خداروشکر گذشت ولی راستش هیچ خاطره خوبی از بچگیم ندارم انگار تو یه دنیای تاریک و سیاه تنهایی زندگ ...

قدر بعضی غصه ها آدم اذیت می‌کنه کاش ینفرشون می‌رفت لااقل میریم سرکار بخاطر رفاه بچه ولی بدبختش میکنیم

دیگه اینجورشو نشنیده بودیم پاشن برن شهر دیگه بچه رو بندازن سر پدربزرگ‌مادربزرگ

من اگه جای پدر ومادر بزرگت بودم میگفتم هرکی زاییده بزرگش کنه 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706