2733
2734

کسی هست؟؟ چطوری بود دوران نوجوانی و جوانی ؟ من خیلی محدود بودم بعد مثلا اولین بار ک سینه هام اینا دراومده بود یا پریود شدم خیلی سخت گذشت همش لباسای گشاد و توی سختی الانم بیشتر اوقات تنهام چون با دوتاشون میونه ی خوبی ندارم با یکیشون هم ۶ ساله ک قهریم یجورایی ب خون هم تشنه ایم

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 💓وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ابجی ندارم یه داداش دارم البته کوچیکتره واقعا۶سال قهری؟😐چطور طاقت اوردین

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨
2740

ی دونه بزرگتر از منه ۵ سال

یکی ده سال ازم کوچیکتره 

کوچیکه که هیچی خودم بزرگش کردم رسما 

ولی کلا جو خونمون بجوری بوده که لباسای پوشیده تنم بود مامانم رعایت میکرد منم ناخوداگاه دیگه عادت کرده بودم تهش تیشرت بود مثلا 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
من یه داداش دارم... بخاطر اون هیچ وقت تو خونه تاپ و شلوارک نپوشیدم، الان عقده ای شدم

خدارو شکر کن واس خاطر داداشت بوده من چ دلی دارم که داداشم ندام ولی بابای بد دلی دارم و باید لباسهای گشاد وازاد وبلند فقط بپوشم جلوش

اخه چرا قهر من کلا بزادر ندارم

کلا از کوچیکی ک بدنیا اومدم ذاتی از من بدش میومد چندین بار دعواهای شدید داشتیم در حد چاقو کشی اینا دیگه تصمیم گرفتیم از هم جدا باشیم ینی همو نبینیم جایی ک اون باشه من نمیرم جایی ک من باشم اون نمیاد

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 💓وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65
2706