2737
2734
عنوان

توصیه منه حقیر به شما خواهرانم

458 بازدید | 36 پست

تا میتونید زندگیتون رو به سمت چیزای طبیعی ببرید...از تغذیه و فعالیت جسمی و ارتباطات و...گرفته تا زندگی روزمره و شوینده ها و خوشبو کننده ها و دارو های پوست و مو و آنتی بیوتیک ها و...

دو سال پیش یه بنده خدایی  که هموطنمون هست و  توی شهر پاریس فرانسه دکتر هست گفت که تا میتونی از مصرف هرچیز شیمیایی و صنعتی دوری کن و تا میتونی رو بیار به چیزای طبیعی...بعد دو سال حرفشو اجرا کردم بطور اتفاقی...زیاد طولانیش نمیکنم...فقط ازتون خواهش میکنم بانهایت واقع گرایی به حرفم فکر کنید و بیاید بخاطر نسل های بعدمون هم که شده زندگی طبیعی رو انتخاب کنیم...

خدایا تویی امیدم

ی سوال بپرسم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زندگی طبیعی و کاهش مصرف گرایی رو خیلی دوست دارم و در حال اجراشم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2740

منی که ی ساله ریزش مو دارم فقط با ماینو و داروی دست ساز 10 درصد کنترل شده چکار باید بکنم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2706