2733
2739
عنوان

خانوما حق طلاق

168 بازدید | 14 پست

خانوما با حق طلاق دقیقا چقد طول میکشه طرف طلاق بگیره واسه ی نفر میخام خیلی مهمه تو رو خدا هر کی اطلاع داره دقیق بگه

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
حق طلاقش وکالت بلا عزل داشته باشه فوریه زیاد طول نمیکشه

مثلا چقد  اره همونه فک کنم وکیل گرفته

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید حتما وکیل بگیره بدون وکیل نمیشه حدودا ۳-۴ ماه البته الان کمی سخت میگیرن پره پر ۶ ماه البته اگر ...

اوف من فک کردم دو ماهه میشه توکل بخدا

خداروشکر گفتم واسه خودم نیست اون نکبت هایی که درخواست دوستی دادن گم شید از سایت بیرون اه 

ی سری مرد بیکار بی عار

2740
دوست من کمترازیماه تموم شدکارش

چ سالی بود اینا هم بچه ندارن ممکنه دو ماه تموم بشه

اونا حتما توافقی بوده غیر ممکنه با حق طلاق یک ماهه تموم بشه 

اینا هم توافقیه 

میدونی جریان چیه زنداداش من میخاد طلاق بگیره چون خانوادش از اولم با ازدواجش مخالف بودن داداشمم دیگه خسته شده واقعا گفته توافقی تمومش کنیم حق طلاق هم داره بچه هم ندارن حالا من میگم کاش زودتر این کابوس تموم بشه مامانم خیلی غصه میخوره 

اینا هم توافقیه  میدونی جریان چیه زنداداش من میخاد طلاق بگیره چون خانوادش از اولم با ازدواجش م ...

خب اگر برن دادگاه بگن توافقی میخوایم جدا بشیم همون سه ماهه تموم میشه اگر بچه نداشته باشن راحته و اینکه وکیلی باشه مشاوره ها رو بپیچونه، چون دادگاه ها خیلی شلوغه بعید میدونم زمان کمتری بشه 

2706