2737
2739

دیروز ۳۱ فروردین روز تولد یکی بود که اولین احساس زندگیمو باهاش تجربه کردم بهترین روزهای جوانی و دانشجویی 

همدیگه را بی نهایت دوست داشتیم اما خانواده ها ،شرایط ،زندگی همه دست به دست هم دادن ما بهم نرسیدیم 

نگید که نجنگیدید که از جنگیدن و قوی بودن زیاد خسته شدیم .. شعارهای اینستاگرامی را رها کنی واقعیت زندگی اینه اگر نخواد بشه هرکاری کنن دوطرف بازم نمیشه 

خدا رو شکر از زندگیم راضیم 

همسر و بچه خوب وضعیت مالی تقریبا خوب 

وضعیت اخلاقی زندگیم خوب 

مشکل و گلایه ندارم و پذیرفتم این بهترین مسیر من بوده 

الانم حاضر نیستم خانواده امو با هیچی تو دنیا عوض کنم

اون آدم برگرده با یک تار مو شوهرم عوضش نمی‌کنم 

اما چند ساله روز تولدش برام خیلی سنگینه حالم خوب نیست عصبیم دلشوره دارم 

چون تو اون ۵ سالی که ما با هم بودیم بهترین و خاطره انگیز ترین و پرهیجان ترین و خاص ترین خاطره های زندگیمو تو روزها تولد هم ساختیم تو اون ۵ سال همیشه وقتی تولد یکی از ما بود میدونستیم قرار یک روز خاص پرهیجان منحصر به فرد با کارها جدید تجربه کنیم و همیشه هم همینطور بود 

باز خوبه تو خداروشکر همسر خوبی داری اما من بدبخت چی کسی ک دوستش داشتم بخاطر پول نداشت با شوهرم اذواج کردم هم خسیس از آب در اومد هم بی معرفت هم نمک نشناس هم بی عاطفه اما اون الان همه چیز داره و من دنیایی پر از حسرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.