2737
2739

میخوام حدودی زمان تخمک‌گذاریم رو پیدا کنم...

الان ترشح تخمک گذاری ندارم تموم شده ولی زیر دلم درد میکنه 🥲 اگ نزدیک قائدگیم میبود فک میکردم میخوام پریود بشم..

روز ۱۶ سیکل هستم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

تخمک ازاد شده یا داره میشه در کل وقتی ترشحاتت شروع میشه تا ۱۲ ساعت بعدش فک کنم تخمک ازاد میشه همینکه دردت تموم میشه ازاد شده و شما باید موقعی ک ترشحات شروع میشن شروع به اقدام کنید یک روز در میان

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟

کیت تخمک گذاری بخر.از رو درجه حرارت بدن هم تا حدودی میشت فهمید. احتیاج به دقت داره و چند تا سیک بدن خودتو زیر نظر بگیری.

اون ترشح اسمش موکوس هستش

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تخم مرغی یعنی چی؟ سفید ؟ یا بی رنگ و ژله ای؟🤢

بی رنگ و ژله ای

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
کیت تخمک گذاری بخر.از رو درجه حرارت بدن هم تا حدودی میشت فهمید. احتیاج به دقت داره و چند تا سیک بدن ...

درجه حرارت چون کم کاری تیروئید دارم همیشه بدنم داغه متوجه نمیشم...

الان ترشحم تموم شده 

ولی یهویی تخمدان راستم درد گرفته ..

خیلی شدید نیست ولی حس میشه 

تخمک ازاد شده یا داره میشه در کل وقتی ترشحاتت شروع میشه تا ۱۲ ساعت بعدش فک کنم تخمک ازاد میشه همینکه ...

عزیز دلم اخه اولش ترشحه..

وقتی تموم میشه تخمدانم درد میگیره 

2740
مرسی واقعا نمیدونستم یعنی چی

قربانت ♥️ 

عزیز دلم اخه اولش ترشحه.. وقتی تموم میشه تخمدانم درد میگیره 

روز آخر ترشحات به نظر من روز تخمک گذاری هست من که رو بدن خودم به این نتیجه رسیدم

زمانی که ترشحات به اوج می رسه ۲۴ ساعت بعد تخمک گذاری انجام می شه چون این ترشحات به دلیل افزایش استروژن است وقتی استروژن افزایش پیدا می کنه ال اچ بالا می ره و تا ۳۶ ساعت بعد تخمک آزاد می شه 

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

روز آخر ترشحات به نظر من روز تخمک گذاری هست من که رو بدن خودم به این نتیجه رسیدم زمانی که ترشحات به ...

ممنون عزیزم ♥️